Znajdziesz nas na:

Główna

Przegląd Prasy: Co czynicie po wychowaniu?

Na powitanie środowego poranka zaglądamy do „Przeglądu Piaseczyńskiego”. Co w nim znajdziemy?

Sportowa część tygodnika zajmuje niemal 3/4 objętości ostatniej strony. Krótszy tekst dotyczy 19-letniego wychowanka Kosy Konstancin – Patryka Pedy – który niecałe dwa lata temu zamienił rodzinne strony na słoneczne Włochy a konkretnie trafił do klubu S.P.A.L Ferrera (obecnie Serie B), gdzie jego umiejętności są doceniane i niewiele mu brakuje do zadebiutowania w seniorskiej drużynie tego klubu.

Drugi artykuł – obszerniejszy – dotyczy stawiającego pierwsze kroki w Victorii Głosków Jakuba Araka. 26-letni napastnik do Rakowa Częstochowa trafił podczas ostatniego okienka transferowego i jest on coraz bardziej doceniany przez prowadzącego obecnie trzecią siłę rodzimej PKO Ekstraklasy Marka Papsztuna. Wspomniana została potyczka w 1/2 finału Pucharu Polski z Cracovią Kraków, podczas której trafił do siatki „Pasów” w 27 minucie. Jednak nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy czegoś (czytaj – chochlika w druku) nie znaleźli. Poniżej cytat z dzisiejszego wydania:

Już w 27. minucie spotkania zawodnik, który swoje pierwsze kroki piłkarskie stawiał w Głoskowie, piękną główką pokonał Dominika Holca, golkipera „Pasów”. Przegląd Piaseczyński, wydanie nr. 333

Błąd w przedruku polega na tym, że Słowak – Dominik Holec – to bramkarz… Rakowa Częstochowa

 

Na koniec notka o ostatnich występach IV-ligowców.

Całość do przejrzenia tutaj.

fot. za sxc.hu

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna