Znajdziesz nas na:

Główna

Przed środą: LO-Reanimacja

Rząd pozwolił grać. 38 lub 39 dni – dokładnie tyle dni czekały kluby Ligi Okręgowej na to by móc toczyć boje o ligowe boje.  Czego się można spodziewać?

19 kolejka rozpoczęła się de facto wczoraj. (przedostania ekipa – Passsovia Pas uległa Milanowi Milanówek aż 1:8) jednak najważniejsze z Naszego (tzn. około-piaseczyńskiego) punktu widzenia rozegrane zostaną dziś. Na dzień dobry lider – Orzeł Baniocha – wybierze się dziś na drugi koniec stolicy by pokazać swoje możliwości SEMP-owi, który reprezentuje dzielnicę Ursynów. Ci drudzy mają wątpliwe szanse na to by w przyszłym sezonie dostąpić zaszczytu grania na VI poziomie rozgrywkowym w kraju. Innym problemem jest pora rozgrywania spotkania, co może wpłynąć na

SEMP Ursynów – Orzeł Baniocha. godz. 15:00

Boisko BOPN ul. Obrońców Torbruku 11.

godz. 15:00

Nasz typ: x2 (Niby pewne zwycięstwo ale co jeśli wszyscy nie wyjdą w podstawowej 11-ce?)

Jedziemy do Góry Kalwarii gdzie tamtejsza Korona (po raz pierwszy wiosną) zagra na własnej murawie. Ekipa, która robi wszystko by wystąpić przyszłorocznych rozrywkach LO zagra z ciężkim, nieobliczanym rywalem – stołecznym GROM-em. W sierpniu zeszłego roku ekipa Korony sromotnie uległa (1:5) więc ma co udowadniać. Pytanie tylko jak mocny wpływ będzie miał ponad miesięczny rozbrat z piłką?

Korona Góra Kalwaria – GROM Warszawa godz. 17:00

Stadion Korony

Nasz typ: 1

Teraz kolejny wyjazdowicz, tym razem mająca 3-punktową stratę do lidera ekipa z Chylic. Podopieczni Macieja Tataja wybiorą się tym razem na Warszawskie Włochy. Ale  o czym mówić, skoro tamszejsza Przyszłość – jedyne co może zrobić – to zajrzeć w przeszłość, której tak naprawdę nie ma?

Przyszłość Włochy – Laura Chylice godz.17:00

Stadion Przyszłości ul. Rybnicka

Nasz typ: 2

 

Na koniec wędrujemy do Złotokłosu. Tam pojawi się wiecznie nieobliczalna LKS Chlebnia. Starająca się zawsze o najwyższe cele, jednak – jak historia pokazuje -wszystko w tym przypadku jest możźliwe.

LKS Perła Złotokłos – LKS Chlebnia godz. 17:30

Złotokłos ul. Traugutta 10

Nasz Typ: 2 (No chyba że rywale wypadną z formy)

 

Co się uda – relacja w zakładce LIVE naszego serwisu!

fot. DL/Archiwum PSNews

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna