Znajdziesz nas na:

A-Klasa

Przed Weekendem: Kop byle celnie.

Podwójne derby, rezerwy starego znajomego i starzy wyjadacze naprzeciw – tak w skrócie można zapowiedzieć najbliższe 48 godzin na piłkarskich boiskach.

Co poza tym? W IV lidze MKS Piaseczno spróbują pokazać miejsce w szeregu rezerwom I-ligowego Radomiaka (gdzie te czasy, gdy ekipa z Radomia miała do dyspozycji obiekt przy Struga a wyjazdy w tamtym kierunku stawały się przyjemnością?) Wiadomo jedno – tablica świetlna na mecz już jest przygotowana.

MKS Piaseczno – Radomiak II Radom

24 sierpnia godz. 13. Sędzia główny: Michał Wąsowski, WS Warszawa. RELACJA LIVE

 

Liga Okręgowa

Tu szykują się głównie wyjazdy. Zaczniemy od Laury, która walczy z LKS-em Chlebnia – wiecznie nieobliczalną drużyną. Sparta w tym samym czasie podejmie innego ze stałych bywalców – Przyszłość Włochy, natomiast najdalszy wyjazd czeka drugiego ze spadkowiczów – Perłę, mianowicie do Lasek. Rywalizację zaplanowano dopiero na niedzielę, więc podopieczni Marcina Urbańskiego mają więcej czasu na zregenerowaniu sił przed kolejną potyczką.

LKS Chlebnia – Laura Chylice. 

24 sierpnia godz. 11. Sędzia główny: Przemysław Kosobudzki.

Sparta Jazgarzew – Przyszłość Włochy.

24 sierpnia godz. 11. Sędzia główny: Piotr Lewandowski

Ryś Laski – Perła Złotokłos.

25 sierpnia godz. 16. Sędzia główny: Błażej Granat

 

Docieramy tam, gdzie powiat Piaseczyński ma najwięcej w tym sezonie przedstawicieli. Kolejka bez derbów to kolejka stracona, dlatego mamy podwójny pakiet. Na początek pojedynek między Walką Kosów a UKS-em Tarczyn. Czy goście utrzymają formę z pucharów? (W czwartek pokonali Anprel Nowa Wieś 4:2 – kilknij by zerknąć na relację). Tego samego dnia do Nowej Wsi wproszą się rezerwy MKS-u Piaseczno. W niedzielę kolejne derby FC Lesznowola na własnym terenie przekona się do jakiego stopnia najazdu (jeśli chodzi o liczebność) potrafią dokonać fani Orła Baniocha. Inna z derbowych rywalizacji: Nadstal-jedność zaplanowano dopiero na 4 września.

 

Walka Kosów – UKS Tarczyn

24 sierpnia godz. 16. Sędzia główny: Kacper Dyszkiewicz

Anprel Nowa Wieś – MKS II Piaseczno

24 sierpnia godz. 17. Sędzia główny: Dominik Wodarski

FC Lesznowola – Orzeł Baniocha

25 sierpnia godz. 17. Sędzia główny: Arkadiusz Dębowski

fot. Sebastian Skotak

Facebook

Więcej newsów w kategorii: A-Klasa