Znajdziesz nas na:

A-Klasa

XVI Memoriał W. Kazubka: Wywiady cz.2

Kliknij przycisk ← lub →, by przełączyć

16 memoriał Kazubka już dawno za nami. Jest to dobry czas aby opublicznić wywiady  poturniejowe trenerów, kierowników,  prezesów oraz zawodników drużyn. Tym razem naszymi gośćmi są przedstawiciele: Nadstalu Krzaki Czaplinkowskie, Jedności Żabieniec i Kasztan Team oraz zespół F4F.

Piaseczno Sport News: Jak Nadstal by podsumował swój wystep? Old boyom poszło nieco lepiej niż waszej głownej drużynie która na co dzień gra w A klasie.
Natomiast wy, nie licząc jednego zwycięstwa i jednego remisu z silnym

Piasecznem nie poszczęściło się wam.

Bartosz Piętek-kierownik i zawodnik drużyny:

Napewno szkoda że nie udało się awansować z grupy, co prawda w tym turnieju zabraliśmy zawodników testowanych i juniorów więc w pełni optymalnego składu nie było.
Naszym celem mimo to było awansować z grupy, niestety się nie udało ale to dopiero początek okresu przygotowawczego.
Świetny mecz zagraliśmy z MKS Piaseczno i przyzwoity z Jednością II Żabieniec, z Laurą czy Raszynem tak dobrze już nie było lecz jakoś specjalnie źle nie zagraliśmy. Taki mecz nam się trafił z F4F gdzie chyba w głowie nie wyszliśmy nawet na plac gry.

No właśnie kiedy zobaczyłem wasz wynik z  F4F z zawodnikami gdzie może była niewielka ilość piłkarzy grających kiedyś w ligach lub którzy jeszcze nie tak dawno jak Michał Walczak przygrywali pierwsze skrzypce w swoich klubach byłem zaskoczony.

No tak powinniśmy ich pokonać i zająć 4 miejsce, ale tak jak wspomniałem mieliśmy też w drużynie juniorów i zawodników testowanych, którzy oficjalnie w pierwszym składzie grali po raz pierwszy i najważniejsze że mogli się właśnie w tym turnieju sprawdzić to napewno zaprocentuje w przyszłości

Podsumowując naszą rozmowę mimo nieudanego występu  jest jakiś pozytyw? To miał być trening a zarazem test dla młodych zawodników i ogrywanie nowych?

Tak dokładnie nie traktowaliśmy meczy czysto treningowo bo oczywiście chcieliśmy wygrać ale myślę że na Nadstal Cup gdzie wystawimy 2 zespoły to dobrze zaprezentuje się nie tylko pierwsza ekipa ale i druga

Będą jeszcze jakieś transfery?

Co do transferów będzie pewnie jeszcze jeden, ale szczegółów nie moge zdradzić

Kliknij przycisk ← lub →, by przełączyć

Facebook

Więcej newsów w kategorii: A-Klasa