Znajdziesz nas na:

Budowlani Góra Kalwaria

Tenis stołowy „po wekendzie”

Kiedy Marek Badowski walczył na MP seniorów o złoty medal, w tym samym czasie miały miejsce rozgrywki ligowe. Jak poszło naszym ekipom?

Zaczniemy od tenisistów stolowych z Piaseczna.

Rundę rewanżową rozpoczęli zawodnicy IV ligi, którzy do tej pory wygrali wszystkie mecze i z trzema punktami przewagi nad KTS II Kozienice prowadzą w rozgrywkach.

W dniu wczorajszym liderzy rozgrywek zmierzyli się na wyjeździe z zespołem ULKS Tenis Węgrów. W pierwszym meczu tych zespołów drużyna z Piaseczna wygrała 8:3. Wczoraj padł taki sam wynik co potwierdza stabilną i wysoką formę naszych zawodników. Kolejny mecz bez porażki zanotował Jan Należyty wygrywając dwa spotkania singlowe – jego bilans na dzień dzisiejszy to 24 mecze wygrane i 0 przegranych! Dwa punkty zdobył wracający do wysokiej formy Jakub Brzezik, a po 1 oczku dołożyli Kacper Olczak i Bartłomiej Szołkowski. Cieszą także dwie wygrane gry podwójne przez zawodników z Piaseczna.

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ

W meczu 5 ligi rozegranym w Piasecznie pomiędzy drugą drużyną UKS Return a ULKS II VIS Wiskitki padł remis 7:7. Po pełnym emocji meczu nie udało się przechylić szali na stronę wyżej sklasyfikowanej ekipy z Piaseczna. Na słowa uznania zasługuje komplet zwycięstw Rafała Hresiukiewicza. To kolejny dobry występ Rafała, który do tej pory może pochwalić się najlepszym bilansem z całej drużyny. W ekipie gospodarzy wystąpili: Rafał Hresiukiewicz (3,5 pkt), Mateusz Burakowski (1 pkt), Grzegorz Ogrodnik (1,5 pkt), Tomasz Ogrodnik (1 pkt).

W drugim spotkaniu IV ligi:

TOPSPIN Konstancin przegrywa z TG SOKÓŁ II Brwinów 3:8.  Po tym spotkaniu Konstancin spadł na piata pozycje.

W V lidze ale w innej grupie, kolejne spotkanie wygrali UKS Budowlani Góra Kalwaria.

Jak czytamy na fanpegu fb klubu:

Kolejna pewna wygrana W rozegranym w niedzielę wyjazdowym meczu przeciwko KS Kobyłka odnieśliśmy wyraźne zwycięstwo 9-1. Gospodarze podeszli do meczu bardzo zmotywowani, jednak mimo ambitnej i całkiem niezłej gry nie byli w stanie przeciwstawić się Budowlanym, którzy na spotkanie stawili się w niemal najmocniejszym składzie. Punkty dla UKS-u zdobyli: Kamil Borowy – 2,5pkt Tomasz Walkiewicz – 2,5pkt Zenon Klimek – 2pkt Zbigniew Perzyna – 1,5pkt Zbigniew Skrzypczak – 0,5pkt 

Zapowiedz następnej  kolejki:

2018-03-11 g. 11:00 018 13 UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria KTS III Kozienice
2018-03-11 g. 11:00 019 5LMB 13 KS SPÓJNIA V Warszawa UKS RETURN II Piaseczno
2018-03-11 g. 11:00 007 4LMB 13 ISKRA Kotuń UKS RETURN Piaseczno
2018-03-11 g. 11:00 008 4LMB 13 TOPSPIN Konstancin Jeziorna KTS II Kozienice

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Budowlani Góra Kalwaria