Znajdziesz nas na:

Główna

Rozbity Garwolin

W drugim spotkaniu rundy wiosennej IV ligi, piłkarze MKS-u Piaseczno poprawili humory lokalnym sympatykom piłki, i rozbili Wilge Garwolin aż 10:1.

Już od samego początku spotkania to biało-niebiescy byli dominującą drużyną. Pierwszą bramkę dla Piaseczna zdobył z rzutu karnego Łukasz Krupnik, który wcześnie wychodził na pozycję strzelecką, lecz został nieprzepisowo powstrzymany. Później na 2:0 podwyższył Marcin Oleksiak.

Po tych dwóch bramkach Wilga przycisnęła gospodarzy i zaowocowało to wywalczeniem jedenastki, Prezentu nie marnuje Sebastian Papiernik, który bez problemu zdobywa kontaktową bramkę i wydawało się, że podopiecznym Igora Gołaszewskiego nie będzie już tak łatwo. Nic z tego. Kevin Przygoda dostaje piłkę z rzutu rożnego i podwyższa rezultat po uderzeniu głową na 3:1.

Po przerwie nic się nie zmieniło i biało-niebiescy zasłużenie powiększali przewagę bramkową. Kolejne trzy trafienia zdobył Dominik Witkowski, dwa dołożył Filip Jadacki a po jednym Kamil Włodarczyk i Kamil Ziemnicki.

Cieszy to że piaseczyńska młodzież coraz częściej przyczynia się do zwycięstw MKS-u, oraz że ławka rezerwowych jest na takim samym poziomie jak pierwsza jedenastka.

Poniżej znajdziecie fragmenty transmisji jaką przeprowadzaliśmy na naszym  fanpage’u.

Oraz kilka słów od Kamila Wlodarczyka i Dominika Witkowskiego.

Po tym spotkaniu MKS zajmuje 9 miejsce w swojej lidze.

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna