Znajdź Nas na

Główna

Rezygnacja Rzeplińskiego. „Maszka” wraca do gry

Stara zasada w futbolu brzmi „Jeśli coś w drużynie nie gra – zmień trenera”. Tak też było i w tym razem. Meczem z LKS-em Promna jako szkoleniowiec Perły Złotokłos debiutuje dobrze znany w okolicy Marcin Urbański.

Zmiana na ławce wiąże się z rezygnacją dotychczasowego dowódcy IV-ligowego klubu, Jacka Rzeplińskiego. Jak czytamy w komunikacie przesłanym dziś do redakcji :

 

Informujemy, że po meczu ze Zniczem II trener pierwszej drużyny Perły Pan Jacek Rzepliński podał się do dymisji. Została ona przyjęta przez Zarząd Klubu. W dniu 4-go września stanowisko trenera Pierwszej drużyny objął Pan Marcin Urbański.

Tydzień temu klub ze Złotokłosu uległ rezerwom Znicza 0 do 3 wspartymi zawodnikami z II-ligowego zespołu. Rzepliński pierwszą’ drużynę objął w lipcu 2016 roku. Awansował z nią do IV ligi i prowadził zespół w 35 meczach.

Natomiast „Maszka” po raz ostatni styczność z dorosłym futbolem miał jako trener FC Lesznowoli w listopadzie 2016 roku. Co ciekawe – gdy obejmował klub w Lidze Okręgowej w 2014 roku, jego debiut miał miejsce w… Złotokłosie, tyle że stał po drugiej stronie barykady

Fot. Archiwum PSNews/DL

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Robert

    12 września 2018 na 14:59

    Przykro mi ale to nic nie da… Szcun dla Maszki ale Rzepa jest lepszym trenerem…
    W Złotokłosie nie chodzi o trenera. Niezbędne wzmocnienia na 2-3 pozycjach / mocna wzmocnienia !!! Bez tego nie będzie 4 ligi !!!

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Reklama

Facebook

Więcej w Główna