Znajdziesz nas na:

Główna

Return najlepszą drużyną w powiecie!

W ostatnią niedziele zawodnicy TOPSPIN Konstancin, przegrali w meczu rewanżowym z Returnem Piaseczno 2:8. Dzięki temu Piaseczno umocniło się na pierwszym miejscu w rozgrywkach IV ligi Więcej o spotkaniu derbowym  napisał Return Piaseczno.pl

W rozegranych dzisiaj derbach z drużyną Topspin Konstancin-Jeziorna zawodnicy UKS Return Piaseczno walczyli nie tylko o zwycięstwo nad lokalnym rywalem, ale także o zapewnienie sobie pierwszego miejsca w całych rozgrywkach. W pierwszym meczu tych drużyn górą byli zawodnicy Returnu, którzy wygrali 8:3. Tym razem również od samego początku młodzi gracze z Piaseczna wyszli na prowadzenie. Po pierwszych grach singlowych UKS Return prowadził 3:1 po wygranych meczach Należytego, Szołkowskiego i Olczaka. Jeden punkt dla gospodarzy z Konstancina zdobył Dariusz Grabowski, który pokonał Kubę Brzezika. Obie gry podwójne zakończyły się zwycięstwem zawodników Returnu w stosunku 3:1 w setach. Wynik po grach podwójnych 5:1 dla UKS Return. Druga runda gier pojedynczych okazała się ostatnią. Po raz kolejny zawodnicy z Konstancina wygrali tylko jedną partię – dokonał tego Jan Jasiński, który 3:2 w setach wygrał z Bartkiem Szołkowskim. Pozostałe gry padły łupem drużyny z Piaseczna, która ostatecznie zwyciężyła w meczu z Konstancinem 8:2. Dzięki temu zwycięstwu nasza drużyna zapewniła sobie zwycięstwo w rozgrywkach oraz udział w barażach o awans do III ligi.

Dzień wcześniej w meczu V ligi druga drużyna Returnu zmierzyła się z drugą ekipą zespołu MOSiRu Sochaczew. W drużynie wystapili Rafał Hresiukiewicz, Borys Massalski, Tomasz Ogrodnik i Mateusz Burakowski. Podobnie jak w pierwszej rundzie teraz także zespół z Piaseczna okazał się lepszy od swoich rywali. Mecz był bardzo zacięty i wynik rozstrzygnął się w ostatnich meczach, które wygrali młodzi zawodnicy z Piaseczna. Wynik 8:6 dla Returnu pozwolił na awans na 7 pozycję w tabeli.