Znajdziesz nas na:

Główna

Pierwszy taki wielobój w powiecie! (AKTUALIZACJA)

Tego jeszcze nie było! Co prawda pomagaliśmy przy organizacji turniejów: piłkarskich czy koszykarskich (w ramach akcji charytatywnych „Równy Start”) lecz nigdy nie podjęliśmy wyzwania by stworzyć coś jako PSNews. Po prawie 5 latach od powstania przyszedł czas na „Mityng w ciemno” – serię zawodów lekkoatletyczno-podobnych.

O co w tym wszystkim chodzi? Na sześciu obiektach w całym powiecie rozgrywane będą zawody sportowe różnej maści które będą rozgrywane niejako na zasadzie wieloboju lekkoatletycznego.

Zapewne zapytacie dlaczego w ciemno? Już wyjaśniamy. Uczestnicy o miejscu i konkurencjach jakie zostaną rozegrane dowiedzą się na 3 dni przed ich rozegraniem. Zdradzimy tylko że trzeba będzie wykazać się daleko idącą wszechstronnością zarówno kondycyjną jak i intelektualną.

Jak się zapisać? Wystarczy zgłosić się mailowo na d.lipski@psnews.com.pl bądź wysłać SMS-a pod numer 733-151-736 do 20 kwietnia. W mailu jak i SMS-ie trzeba wpisać:

Imię i Nazwisko

adres e-mail (jeśli zgłoszenie SMS) lub numer telefonu (zgłoszenie e-mailowe)

Do każdej osoby odezwiemy się w ciągu 24 godzin.

PS: Radzimy się nie sugerować zdjęciem gdyż możliwe że to nie będzie arena rozgrywania „Mityngu w ciemno”.


Aktualizacja godz. 23:30: Bądźcie spokojni – nie zrobilibyśmy aż tak abstakcyjnie brzmiących i funkcjonujących zawodów. Chociaż… może w przyszłości?

Fot. SS

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna