Znajdziesz nas na:

A-Klasa

Nowy trener w Chylicach! Deja vu?

Po dwóch ostanich porażkach w rundzie wiosennej z Gromem II Warszawa i Nadstalem Krzaki Czaplinkowskie, Łukasz Kopczyński nie jest już trenerem Laury Chylice.  Nowym szkoleniowcem został Tomasz Grzywna, dawny zawodnik a nieco później trener MKS-u Piaseczno.

Tomasz Grzywna po zakończeniu pracy trenerskiej w Piasecznie przeszedł do Chylic jako zawodnik grający na środku obrony, a od wtorku jest  selekcjonerem ekipy. Przejął schedę po Łukaszu Kopczyńskim, który sam złożył rezygnacje z prowadzenia drużyny.

Na pewno zarząd nie wybrał trenera z przypadku. Tomasz to człowiek, który przejął  MKS Piaseczno, kiedy ten   jeszcze grał w okregówce i nie radził sobie w potyczkach ligowych. Poskładał drużynę do kupy, dzięki czemu możemy ich obserować w IV lidze.

Tytuł Deja vu nie daliśmy przypadkiem. W Piasecznie Grzywna też był na początku obrońcą biało-niebieskich, by później zostać ich szkoleniowcem  na czym drużyna tylko zyskała. Czy takim samym scenariuszem pojdzie dalsza historia Laury? Przekonamy się  już o tym niebawem.

foto: MKS Piaseczno fb 

Facebook

Więcej newsów w kategorii: A-Klasa