Znajdziesz nas na:

Główna

„Nie spodziewałem się takiego wyniku”

Wywiad pomeczowy z trenerem biało-niebieskich Igorem Gołaszewskim, który sam był zaskoczony końcowym wynikiem sobotniego spotkania z Wilgą Garwolin.

PSNews: To już wasze drugie zwycięstwo tej wiosny, tym razem z Wilgą Garwolin aż 10:1. Nikt chyba nie chciałby być w ich skórze

Na pewno wynik dla trenera jest dużym ciosem i dużą bolączką, ale dzisiaj moja drużyna zagrała bardzo dobrze, poza jakimś małym fragmentem w pierwszej połowie, gdzie przy stanie 2:0 moi zawodnicy myśleli, że już jest po meczu, i za mało już było wyjścia na pozycję, wyjścia do piłki, no i zaczęła się gadka z sędzią. Później jak już wszystko wróciło do normy, wróciliśmy na dobre tory i już było widać, że mieliśmy dużą przewagę. Ten mecz nie jest naszym wykładnikiem, bo to najbliższe dwa spotkania-w tym za tydzień z liderem, pokażą na co nas stać w tej rundzie.

Bramka kontaktowa dla Garwolina z jedenastki, którą wykorzystał Papiernik dała jeszcze jakąś nadzieję na odmianę losu spotkania. To był moment gdzie was wyraźnie zdominowali.

Przy stanie 2:0 zaczęła się rozmowa z sędzią, narzekanie, za mało było wyjścia do piłki i ruchu, i to spowodowało, że goście poczuli szanse. Jedno gapiostwo ze strony naszego zawodnika kosztowało utratą bramki z rzutu karnego. 2:0 czy 3:1, to nie są wyniki dające pewne zwycięstwo w całym spotkaniu.W przerwie powiedziałem swoim zawodnikom jak mają grać, jak mają się zachowywać. Wykonali wszystkie moje założenia, ale nie spodziewałem się tego, że będzie aż tak dobrze.

Przy stanie 5:1 psychika siadła zawodnikom Wilgi? Poza tym dwucyfrowy wynik rzadko się zdarza w IV lidze.

Jak się dostaje pięć bramek to na pewno psychika siada, już się odechciewa grać i tylko czeka się na gwizdek końcowy sędziego. Tutaj było jeszcze dużo czasu i moi zawodnicy to wykorzystali. To było widać. Tylko powtarzam, nie popadajmy w hura optymizm. Musimy się skoncentrować na najbliższych meczach.

Rozmawiał: Krzysztof Mogilski,foto: MKS P-no