Znajdziesz nas na:

A-Klasa

(Nadesłane): Rewanż za jesień

Nadstal Krzaki Czaplinkowskie dobrze weszły w sezon wiosenny wygrywając z Gromem II Warszawa 4:0.

Mecz zaczął się spokojnie, obie drużyny chciały wyczuć rywala. Gra otworzyła się po 1 bramce, która padła w 15 minucie meczu. Mateusz Domosławski podał wychodzącemu sam na sam Karolowi Książkowi, a on umieścił piłkę w siatce.  Nadstal był częściej w posiadaniu piłki i to zaowocowało kolejnymi golami. W 39 minucie, Książek wykorzystał zamieszanie w polu karnym i uderzył piłkę, a ta rykoszetem odbiła się od obrońcy Gromu i wpadła do siatki. Do szatni drużyna Nadstalu schodziła z dwubramkowym prowadzeniem.

Na początku drugiej połowy, to goście zaczęli nacierać i mieli kilka groźnych akcji. Na szczęście obrońcy Krzaków dobrze wykonali swoje zadania.

Trzeba też wspomnieć o bramkarzu Konradzie Topolewskim, który spisywał się w tym meczu bezbłędnie, wygrywając nawet akcje sam na sam.

W następnych minutach Nadstal znów zaczął przeważać i już się to nie zmieniło do końca meczu. W 80 minucie po dośrodkowaniu Adama Myszkowskiego bramkę zdobył Mateusz Domosławski, w doliczonym czasie gry na 4:0 podwyższył zawodnik, który wszedł 5 min wcześniej na boisko Krzysztof Nagodziński.  Po zagraniu Myszkowskiego, uderzył prosto w okienko. Drużyna Nadstalu, która przegrała z Gromem w pierwszym spotkaniu sezonu aż 5:1, teraz zrewanżowała się przeciwnikom. Emocje były ogromne a zaangażowanie zawodników jeszcze większe.

Skład: Topolewski,Komosa,Dąbrowski(60,T.Wrotek),Lach,Zowczak,Kapsa(85,Nagodziński),A.Myszkowski,Książek,Domosławski,A.Olejnik(55,Dylicki)