Znajdziesz nas na:

Główna

[Nadesłane] Remisowe ostatki

W ostatnim meczu sparingowym IV-ligowi piłkarze MKS-u Piaseczno zremisowali z młodzieżową grupą (rocznik 2001) stołecznej Polonii 1:1. Autorem bramki dla gospodarzy był w 2 minucie Filip Jadacki.

Szybko strzelona przez gospodarzy bramka oraz zdecydowana różnica w fizyczności pozwoliła wierzyć, że miejscowy MKS wygra to spotkanie zdecydowanie. Wiele do życzenia pozostawiała skuteczność zawodników, bardzo szybko wychodzili z atakami i wygrywali większość pojedynków w środku pola jednak nie potrafili wpakować piłki do siatki. Mecz obfitował w sporo walki i nikt nie odstawiał nogi, ponadto  sprawdziła się kolejny raz stara maksyma która mówi o tym że „niewykorzystane sytuacje się mszczą” i w ostatnich minutach meczu gracze Polonii strzelili wyrównującego gola.

Poniżej znajdziecie fotoreportaż z tego spotkania.

MKS Piaseczno 1 – 1 Juniorzy Polonii Warszawa

Bramki: 2′ F.Jadacki – 87′ Cieślak