Znajdź Nas na

Główna

(Nadesłane)- Nieudany wyjazd do Siedlec.

Szczypiorniak Lesznowola w trakcie turnieju ligowego, którego gospodarzem był SPR Siedlce, rozegrał 2 mecze w grupie wiekowej Młodzik. SPR Siedlce – Szczypiorniak 22:15 (9:8). Szczypiorniak – Uniwersytet Radom 11:25 (5:15).

Z gospodarzami do pewnego momentu gra była bardzo wyrównana. W drugiej połowie przewaga Siedlczan rosła z minuty na minutę. Zupełnie nie udał się mecz z drużyną z Radomia. O wyniku zdecydowała przede wszystkim bardzo słaba skuteczność – okazji do strzelenia bramek nie brakowało, ale zawodnicy trafiali w bramkarzy lub obok bramki. Nie najlepiej wychodziła również organizacja w obronie. Mecz z Radomianami był najsłabszym meczem ligowym w krótkiej historii Szczypiorniaka Lesznowola.

KM/Michał Zieliński, foto: Jakub Sagan