Znajdziesz nas na:

Amatorskie

MKS Piaseczno Cup rocznik 2008: Nie taka Legia straszna.

W ostatni weekend MKS Piaseczno zorganizował turniej piłkarski dla rocznika 2008. Całe zawody wygrała drużyna  Semp Pogoń Siedlce. Trzecie miejsce zajeli gospodarze a szóste i ósme Perła Złotokłos oraz Korona Góra Kalwaria.

Same zawody były dość nietypowo rozgrywane. Po fazie grupowej nastapił drugi etap fazy grupowej w której drużyny zostały podzielone do grup o nazwie Ligi Mistrzów i Ligi Europy. W LM drużyny walczyły o miejsca 1-4 a w LE o miejsca 5-8.

W najciekawszych spotkaniach Perła Złotokłos pokonała Koronę Góra Kalwaria 3:0, przez co Korona ukończyła zawody na ósmej pozycji. MKS Piaseczno od początku zawodów bardzo dobrze grało, lecz przytrafiło im się małe potkniecie z  Pogonią Siedlce 3:0, by później w meczu o trzecie miejsce pokonać Legie Soccer Schools 4:1.

W finale Sieldczanie wygrali 2:0 z Grodziskiem.