Znajdziesz nas na:

Główna

Ikizama Judo Cup w Piasecznie

W najbliższą sobotę 10.02. klub Ikizama Judo, organizuje zawody o Puchar Burmistrza Piaseczna dla dzieci i młodzieży na hali SP5 przy ul. Szkolnej 14. Oprócz podziwania walk, będzie też można oddać krew dla małego chorego Stefka. 

Pierwsze walki zaplanowano na godzinę 10:00. Zawodnicy bedą startowali w czterech kategoriach wiekowych to jest; U16, U14, U12 i U10, a w nich będziemy mieli 72 kategorii wagowych we wszystkich rocznikach. Najstarsze roczniki każdej kategorii wiekowej będą miały możliwość sprawdzenia swoich umiejętności ze starszymi zawodnikami.  W całych zawodach udział weźmnie 400  judoków, w tym 60 sportowców z Ikizama Piaseczno.

W międzyczasie będzie możliwość oddania krwi dla bardzo chorego małego Stefka. Dwu i pół letni malec cierpi na bardzo poważną chorobę jaką jest ostra białaczka limfoblastyczna, którą się nazywa potocznie nowotworem krwi. Jak już się domyślacie sprawa jest bardzo poważna, także w imieniu organizatorów zachęcamy do pomocy jeśli ktoś ma taką możliwość.  Cała akcja rozpocznie od 9:00 a zakończy się o 14:00.

 

 

 

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna