Znajdziesz nas na:

Główna

III turniej ogólnopolski piłki recznej w Piasecznie tuż tuż.

Od jutra do niedzieli potrwa trzecia już edycja Turnieju Piłki Ręcznej w Piasecznie. Jak co roku będzie dużo drużyn a mecze zostaną rozegrane na trzech halach: Szkoła Podstawowa nr 1 przy ul. Świetojańskiej 18, Szkoła Podstawowa SP 5 przy ul. szkolnej 14 i na hali w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piasecznie na ul. Sikorskiego 20.

Wśród 33 drużyn zgłoszonych na zawody, gospodarze KS Victoria Piaseczno wystawią cztery ekipy. Trzy w młodzikach oraz jedną w juniorkach młodszych. UKS Szczypiorniak Lesznowola reprezentować będzie jedna ekipa. W tym roku zabraknie Vive Kielce i Wisłę Płock ale nie załamujcie się, bo wystąpią szczypiorniści Azoty Puławy w kat. junior mł.

Wracając do naszych ekip: W młodzikach gdzie jest najwięcej drużyn, pierwsza i trzecia drużyna KS Victorii Piaseczno, zagrają w jednej grupie z Gwardią Opole. Druga ekipa zagra w grupie B z Kadrą Województwa Lubuskiego i z lesznowolską ekipą.

Juniorki z Victorii, które wszystkie swoje spotkania rozegrają w SP1, zagraja w grupie A z UKS Szczypiorniak Zielona Góra i z Jaktorowem.

Poniżej możecie się zapoznać z harmonogramem zawodów.

 

Partronat Medialny objął nasz serwis Piaseczno Sport News.pl

 

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna