Znajdziesz nas na:

Główna

Zapowiedź 20 edycji Grand Prix Piaseczna

16 września  rozpocznie się już 20 edycja Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym!  W poprzedniej edycji nie było nudno pod względem sportowym, mieliśmy też możliwość jako widzowie przybić sobie piątki z gwiazdami Tenisa Stołowego oraz posłuchać ciekawych wykładów. Co  w tym  sezonie przygotowali organizatorzy? 

Rozpoczynamy kolejną edycję cyklu "Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym". Turniej rozgrywany będzie po raz dwudziesty (20!) co sprawia, że nasze zawody są turniejem z najdłuższą historią na Mazowszu.

Tradycyjnie w Piasecznie możecie liczyć na atrakcyjne nagrody (pula nagród to 2000 złotych), losowanie nagród oraz spotkanie z najlepszymi zawodnikami. Tym razem spotkanie z "mistrzami" nie będzie ograniczać się do zdjęć i autografów – będziemy losować indywidualne treningi z najlepszymi! Na pierwszy ogień idzie Mistrz Polski 2016, Tomasz Lewandowski 🙂

Ponadto odbędzie się bezpłatny wykład dla rodziców z zakresu psychologii sportu, prowadzony przez certyfikowanego psychologa Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Jagodę Smoleńską.
Co więcej? W tym sezonie każdy z zawodników nie grający w rozgrywkach ligowych PZTS i MZTS może wystąpić w 2 kategoriach wiekowych – swojej i Open.

Kategorie dzieci, juniorów i mężczyzn rozpoczynają turniej o godzinie 10:00 (zgłoszenia 9:00 – 9:30).
Kategoria kobiet rozpoczyna turniej o godzinie 11:00 (zgłoszenia 9:00 – 10:30).
Kategoria open rozpoczyna turniej o godzinie 13:00 (zgłoszenia 12:00 – 12:30).

No cóż… Nic tylko iść na turniej. 

UKS RETURN FB/KM, fot: Return

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna