Znajdziesz nas na:

Główna

Siatkarskie po weekendzie: Mogło być lepiej.

Trzy zwycięstwa, cztery porażki. Tak się przedstawia bilans naszych siatkarskich drużyn po ostatnim weekendzie. 

W III lidze seniorek Astorianki pokonują po tiebreaku Spartę Grodzisk Mazowiecki. W męskiej odsłonie IV ligowi siatkarze Astorii II przegrywają z Grodziskiem 3:0 natomiast kolegom z SPS Kontancin nieco lepiej się poszczęściło  i w  swoim meczu wyjazdowym pokonali Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki „Len”SPS 3:1. 

W III lidze seniorów Astoria I przegrała z Iskrą Warszawa 1:3. Natomiast kadetki przez cały ubiegły tydzień  grały mecze ćwierćwinałowe o awans do dalszej  fazy w rozgrywkach ligowych.  Astorianki nie zanotowały żadnego zwycięstwa.  W ostatnim meczu u siebie  z Metrem Warszawa musiały uznać wyższość koleżanek ze stolicy  urywajac tylko jednego seta. 

W II lidze seniorek Krótka Mysiadło przegrywa po tie breaku z Łaskovia  Łask. Jak czytamy na oficjalnym  fanpage’u:

Wczorajszy mecz nie poszedł po naszej myśli. Choć Łaskowianki przyjechały w ośmioosobowym składzie i po 2 secie wydawać by się mogło, że nasza przewaga jest bardzo wysoka, to jednak przegrałyśmy w tie-breaku do 9.
Mecz był bardzo nierówny i wiele kontrowersji wzbudzało sędziowanie. Posypały się kartki: żółta dla nas i czerwona dla Trenera Łaskovii. Było dużo błędów po obu stronach siatki, ale również sporo długich, ekscytujących akcji.
Dziękujemy kibicom, którzy głośno dopingowali naszą drużynę gromkim: „Tylko Mysiadło!”
W tabeli bez zmian, mamy 5 miejsce 😀
Dzięki temu, że wywalczyłyśmy 1 punkt, mamy ten sam wynik co, BAS Białystok, który plasuje się na 4 miejscu. Jedynie stosunek wygranych do przegranych setów nas różni. 

Na koniec warto wspomnieć o turnieju Kinder+Sport gdzie w czwórkach Krótka wygrywa cały turniej. Pisaliśmy  o tym TUTAJ.

 

Krzysztof Mogilski, fot Krótka Mysiadło  

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna