Znajdziesz nas na:

Badminton

Podsumowanie miesieczne z Badmintona.

Dawno nie było u nas wieści z Hubertusa Zalesie Górne. Przyszedł czas by sprawdzić jakie jak na parkietach prezentowali się tamtejsi badmintoniści.

16.09 w Spektrum Sportu rozegrany został turniej Milenium Open. Był to nasz pierwszy start w sezonie 2017/18!
Zloty Medal zdobył Karol Kwiatkowski w deblu z Kubą Melaniukiem(UKSB Milenium) U15 i Maks Krogulski w deblu z Michałem Melaniukiem(UKSB Milenium) U13. Wywalczyli oni również brązowe medale. Maks w singlu, a Karol z Anielą Gęsicką w mixcie. Brąz w deblu dołożyła Magda Łuczak grając z Izą Kamolą(UKS Badminton Stare Babice)

Złoto, dwa srebra i brąz to dorobek medalowy badmintonistów Hubertusa podczas turnieju Warsaw Open w kategorii junior i młodzik. Złoto dla Magdy Łuczak w grze podwójnej młodzików w parze z Izą Kamolą (UKS Badminton Stare Babice), brąz w tej samej kategorii dla Neli Gęsickiej w parze z Asią Kulawiak (AZS UW Warszawa) oraz srebro dla Michała Matysiaka w kategorii juniorów w grze pojedynczej i srebro w grze podwójnej z Aleksandrem Dzwonnikiem (Harcownik Warszawa)

Michał MATYSIAK najlepszym zawodnikiem podczas Grand Prix Gold Juniorów, który własnie zakończył sie w Lubinie! Michal bez straty seta wywalczyl dwa zlote medale zarówno w grze pojedynczej, jak i grze podwójnej w parze z Kordianem Kobylnikiem (LKS Technik Głubczyce).
Siostra Michala- Dorota MATYSIAK zdobyła srebrny medal w grze mieszanej z Kubą Gireniem (LKS Technik Głubczyce).

KM/Hubertus Zalesie Górne. 

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Badminton