Znajdziesz nas na:

Główna

[Nadesłane] Rozpędzona Korona zdobywa Nadstal Cup

Młodzi zawodnicy Korony Góra Kalwaria nie dali najmniejszych szans swoim rywalom i stanęli na najwyższym stopniu podium kolejnej edycji turnieju z serii Nadstal Cup. Tym razem rywalizowały drużyny złożone z chłopców urodzonych w 2008 roku.

W rozgrywkach grupowych Korona pokonała FA Piaseczno oraz Nadstal Krzaki Czaplinkowskie, wywalczyła remis z SNU Ursynów oraz uległa UKS-owi TKM co pozwoliło na zajęcie drugiego miejsca w grupie, a zatem awans do meczy ćwierćfinałowych, gdzie młodzi zawodnicy Korony pokonali Lechię Tomaszów Mazowiecki.

Drugi team Mariusza Kochańskiego w boju grupowym pokonał UKS TKM oraz SNU Warszawa II, zremisował z Lechią Tomaszów Mazowiecki oraz uległ stołecznemu Junakowi.

 

Chcesz aby relacja z Twoich zawodów się pojawiła? Pisz redakcja@psnews.com.pl

W meczu ćwierćfinałowym drugi team Korony zmierzył się z SNU Ursynów przegrywając 2:0 zawodnicy Korony zakończyli udział w turnieju.

W półfinale Korona trafiła na bardzo silną drużynę Junaka Warszawa, po bardzo dobry meczu podopieczni Mariusza Kochańskiego wygrali 1:0, lecz prawdziwy horror kibice przeżyli w boju o złoto, w którym Korona mierzyła się z Ursynowskim SNU. Na 3minuty do końca spotkania Korona przegrywała 0:2, lecz silny charakter zawodników i gra do końca sprawiła, że Korona rzutem na taśmę doprowadziła do remisu 2:2, co wiązało się z serią rzutów karnych, w których niezawodni w tym elemencie gry Noel Adler, Kacper Grudziński i Kuba Zaremba nie dali szans bramkarzowi drużyny przeciwnej wygrywając grę nerwów w stosunku 3:2 i ponownie zawodnicy Korony stanęli na najwyższym stopniu podium.

Dodatkowo najlepszym golkiperem zawodów został bramkarz Korony Mateusz Nowicki-Skrzypczak.

Mecze grupowe:

TKM KĄTY II – KORONA I 2:0

KORONA II – SNU URSYNÓW II 1:0

KORONA I – FA PIASECZNO 1:0

KORONA II – UKS TKM I 2:0

SNU URSYNÓW – KORONA I 1:1

LECHIA TOMASZÓW MAZ – KORONA II 0:0

KORONA I – KS NADSTAL 1:0

KORONA II – JUNAK WARSZAWA 0:3

Mecz ćwierćfinałowe:

KORONA II – LECHIA TOMASZÓW MAZ. 1:0 KORONA II – SNU URSYNÓW 0:2

Mecz półfinałowy:

KORONA II – MKS JUNAK WARSZAWA 1:0

Mecz finałowy:

SNU URSYNÓW – KORONA II 2:2 (k2:3)

DL/Korona Góra Kalwaria

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna