Znajdziesz nas na:

Główna

Multum atrakcji w sobotę!

Znają się nie od dziś. Wspólnie trenują, rzadziej stają naprzeciw siebie podczas rozgrywek ligowych. Dziwne że ze sobą wytrzymują prawda? Jakby dorzucić fakt że jeden pokonał drugiego w najważniejszych zawodach indywidualnych to na bank rozpali emocje. A co powiecie na to, że rewanż za finał Mistrzostw Polski zaplanowano w… Piasecznie?

 

Daje ku temu możliwość VIII edycja cyklu Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. Wstęp dotyczył Daniela Góraka – zawodnika Dartom Bogorii Grodzisk Mazowiecki oraz Marka Badowskiego, grającego w ZOOLESZCZ Gwieździe Bydgoszcz. Pierwszy z nich wcześniej zapowiedział swą wizytę, mozna było wtedy już nieśmiało zastanawiać sie czy również i „Bunny” – wychowanek miejscowego Returnu zaszczyci swą obecnością. Tak też się stanie w sobotę (nie, to nie dowcip na Prima Aprillis). 

Co poza tym będzie czekać na tych, którzy odwiedzą halę piaseczyńskiego GOSiR-u? Kolejny wykład przygotowany przez psychologa sportu, panią Jagodę Smoleńską o „Efektywnej komunikacji z dzieckiem uprawiającym sport” (początek o 10-tej) (idealne wręcz dla zrzeszonych w tzw „Komitetach Oszalałych Rodziców„), w międzyczasie także zaplanowano losowanie podczas którego m.in do wygrania będzie koszulka Wang Zeng Yi’a – mistrza europy z deblu z 2013 roku oraz wieloletniego  reprezentanta Polski. W tym miejscu (w sumie nie wiemy czy warto) ale można wyciągnąć co nieco z archiwów POPradia. Twórcą żenującego żartu prowadzącego był ten który podpisze się na końcu tekstu.

 

Start tradycyjnie o 10-tej, kategoria Open rusza o 13-tej. Zapisy na pół godziny przed startemi każdej kategorii.

DL

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna