Znajdziesz nas na:

Główna

Młodzieżowy turniej z międzynarodowym rozmachem

Rok temu zastanawiano się czy zorganizowany wówczas z rozmachem turniej piłki ręcznej przyniesie zamierzone efekty – jak się okazało, odbiór zawodów był bardzo pozytywny. Ten weekend zapowiada się jeszcze ciekawiej niż wtedy!

W Piasecznie pojawi się aż 36 drużyn w trzech kategoriach: Młodzików, Młodziczek i Juinorów Młodszych. W drugiej z nich wystąpi aż 16 zespołów, w tym m.in szczypiornici ukraińskiego Wołynia Łuck oraz uznane w świecie handball'a marki jak Wisła Płock czy Vive Tauron Kielce które pod stolicę przysyłają dwie po dwie grupy.

Natomiast wśród młodziczek na parkiecie zjawi się m.in reprezentacja województwa Lubelskiego czy aspirujące o miano najlepszych w swym roczniku przedstawicielki Vistalu Gdynia. Wedle zapewnień sztabu szkoleniowego tutejszej  Victorii na trybunach mają w planach zasiąść osoby związane ze sztabami szkoleniowymi młodzieżowych reprezentancji Polski.

Pierwszy gwizdek zaplanowano w piątek około godziny 14:20, naprzeciw siebie staną Olimpia Radzanowo i Wisła Płock (młodzicy), natomiast ostatnie spotkanie zaplanowano na niedzielę w tym samym miejscu, o 14-tej wybiegną finaliści kategorii juniorów młodszych. Ponizej znajdziecie grafikę zapowiadającą zawody w skrócie oraz pełen terminarz.

[document url=”http://psnews.com.pl/wp-content/uploads/2017/03/Harmonogram-i-grupy-Turniej-Piaseczno.pdf” width=”540″ height=”160000″]

Patronem medialnym turnieju jest serwis Piaseczno Sport News. Wyniki na bieżąco pojawiać sie będą na PSNews w Skrócie oraz na Twitterze.

 

DL fot. za Victoria Piaseczno

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna