Znajdziesz nas na:

Główna

Dobry wystep Victorii

W ubiegły weekend miał miejsce drugi kolejny turniej w piłce recznej w kategorii młodzicy i dzieci. Aktualnie po dwóch turniejach ligowych w kat. dzieci KS Victoria zajmuje trzecie miejsce. Młodzicy walczą o 13 miejsce.

Miał miejsce kolejny turniej ligowy dzieci (r.2004/05) i KS Victoria "urwała punkty" jednemu z faworytów.

W pierwszym meczu nasz zespół musiał niestety uznać wyższość faworyzowanej SKF Wisły Płock 8:14 (6:7), choć w pierwszej połowie to nasz zespół nadawał ton temu spotkaniu prowadząc w 12-tej minucie 6:4. Niestety z każdą kolejną minutą zmiennicy w zespole przyjezdnym bezlitośnie nas punktowali i ostatecznie spokojnie wygrali. Brawa za walkę i znakomitą pierwszą połowę!!!

W kolejnym meczu MUKS 21 Płock wygrał zdecydowanie z UKS Nike Ciechanów 19:11 (10:5). W trzecim meczu znów płocki zespół okazał się zwycięski, tym razem SKF Wisła Płock wygrała z UKS nike Ciechanów 25:13 (15:7) i pozostawał ostatni mecz.

MUKS 21 Płock – KS Victoria Piaseczno. Był to bardzo zacięty mecz o czym świadczy wynik 8:8 (4:3). Pierwszą bramkę rzucili piaseczyńscy szczypiorniści, niestety w odpowiedzi stracili 4 kolejne bramki . Nie podłamało to jednak naszych chłopców. Tuż przed przerwą zdobyli dwie bramki nie tracąc żadnej i na początku drugiej połowy zanotowali kolejne 3 trafienia kończąc ten fragment meczu seria 5-0 !!!. Niestety goście nie dali za wygraną i rzucili kolejne trzy bramki obejmując prowadzenie 7:6. W ostatniej fazie meczu gra się bardzo wyrównała i zawodnicy Victorii rzucając bramkę na dwie minuty przed ostatnim gwizdkiem ustanowili końcowy wynik 8:8. Był to mecz, w którym zwyciężyła defensywa, a główną rolę odegrali bramkarze będąc ewidentnie świetnymi aktorami w tym widowisku

Podsumowując urwaliśmy punkt faworyzowanemu przeciwnikowi, jakim z pewnością był zespół z Płocka !!!

Brawo chłopaki za walkę

 Natomiast w niedzielę grali młodzicy (r.2002/2003) i wyniki są następujące: 1)KS Victoria Piaseczno-MUKS 21 Płock 17:20 (8:13); 2)ULKS Olimpia Radzanowo-KPR Legionowo 13-15(8:9); 3)MUKS 21 Płock-KPR Legionowo 26:25 (12:12); 4)KS Victoria Piaseczno-ULKS Olimpia Radzanowo 21-16 (7:8).

 

Bardzo fajne zawody z najsilniejszymi zespołami na Mazowszu, jaki z całą pewnością są zespoły z Płocka.

 

KM/Dawid Langowski fot: ro.com.pl

 

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna