Znajdziesz nas na:

Główna

Nadesłane:Czwarty dzień zawodów na remis

Od czterech dni szachiści Laury SzaChylice rywalizują o awans do 1 ligi. Mimo wczorajszego remisu nie stracili dystansu do pierwszej trójki. 

Niestety czwarty dzień nie wyszedł. Remis przy przewadze rankingu na 5 deskach nie jest dobrym wynikiem.

Pola miała trudno. Jej porażka z wielokrotną reprezentantką Polski i zdobywczynią medali imprez również międzynarodowych nie była zaskoczeniem. Dziękujemy Polu za dzielną walkę.

Filip gra dobre szachy we wszystkich partiach, choć wczorajsza podstawka zachwiała w nim pewność siebie.

Niestety nie odpalają na razie bohaterowie DMEJ. Mikołaj i Patryk muszą wrócić na ziemię po podróży w kosmos, jakim było otarcie sie o medale mistrzostw Europy. Dziś wystarczyło do wygrania meczu, by jeden z nich ustawił solidną pozycję i wrzucił remis po 30 ruchu.

Jeśli mamy przewagę rankingową na kilku deskach to wiadomo, że jeżeli choć jedna osoba swoją partię wygra, to reszta ma nie przegrywać, aby mecz był wygrany. Nie straciliśmy dystansu do 3 drużyny, ale nie przybliżyliśmy się, a ilość rund do rozegrania co raz mniejsza. Jutro mecz derbów Mazowsza.

Gramy z Mińskiem Mazowieckim. Znów teoretycznie mamy rolę faworyta. Czas to wykorzystać.

Drużyna poszła na pizzę odbudowywać morale. Twierdzą, że kolacje w ośrodku im nie służą.

Nie ma jak zdrowy fast food!

Filip Bargłowski Mistrz Fide 2310 Elo 2) Mikołaj Winiarski Mistrz Fide 2271 Elo 3)Patryk Chylewski Kandydat na Mistrza 2255 Elo 4) Bartlomiej Rózycki Kandydat na Mistrza 2157 Elo 5) Jan Kokoszczynski Kandydat na Mistrza 2103 Elo 6) Pola Mościcka Kandydatka na Mistrza 1894 Elo 7)rezerwa Piotr Wojtaszewski I ++ 2027 Elo.

Dariusz Różycki/KM, fot: Komputer Świat 

 

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna