Znajdziesz nas na:

Główna

Co w okolicy? Czyli przeglądamy Wasze zaproszenia

Od ponad roku istnieje zarządzana przez naszą redakcję grupa na Facebook'u Wydarzenia i imprezy sportowe – Powiat Piaseczyński. Tam umieszczacie i udostepniacie wydarzenia, na które uważacie że warto się wybrać. Jako że potencjał tego nieformalnego zgromadzenia jest niewykorzystany to od dziś co czwartek będziemy wertować grupę i najciekawsze z nich umieszczać co czwartek na łamach PSNews.

 

[spoiler title=”Zabytkiem po Piasecznie” style=”fancy” icon=”chevron-circle”]Zaczynamy motoryzacyjnie. Automobilklub Piaseczynski (sami się zdziwiliśmy że istnieje) wraz z zaprzyjaźnionym serwisem motopiaseczno.pl szykują III Piaseczyński Rajd Pojazdów Zabytkowych. Zaplanowano m.in odcinek specjalny podczas których będzie można sprobować swych umiejętnośći a przed południem szykuje się nie lada gratka w postaci parady samochodów. Na ten moment zadeklarowało się 15 załóg. Do uczestnictwa dopuszczone będą auta które zostały wyprodukowane najpóźniej w 1992 roku. Początek OS'u specjalnego o 15-tej.

Link do wydarzenia na grupie

Za informację dziękujemy Łukaszowi Cabajowi z MotoPiaseczno.pl [/spoiler] [spoiler title=”Zastępcze Konstancin Cup” style=”fancy” icon=”chevron-circle”] Czasem jest tak że z przyczyn niezależnych (bo kto uzaleznia cokolwiek o remontu) trzeba szukać alternatyw. Tak też się stanie 24 czerwca, gdy na orliku przy Mirkowksiej rozgrywany będzie Konstancin Cup. Początkowo turniej miał być rozgrywany w Piasecznie przy Chyliczkowskiej, aczkolwiek z powodu planowanego remontu ulicy utrudniony byłby dojazd więc organizatorzy przenieśli do Mirkowa. Od nich również wiemy że listę uczestników zamkną dopiero jeśli zgłosi się do nich jeszcze pięć zespołów. Chętni? Zgłaszajcie sie przez maila zapisy@copafootball.pl.

Link do wydarzenia na grupie

Za informację dziękujemy Karolowi Kołodziejczakowi.[/spoiler] [spoiler title=”Orlicze zakończenie w Chylicach” style=”fancy” icon=”chevron-circle”] Pamiętacie jak ponad miesiąc temu pisaliśmy o turnieju rocznika 2008 w Chylicach? Za ponad 2 tygodnie dojdzie do podobnego, tyle że dla ich kolegów o dwa lata starszych. Zasady podobne do tych jakie były w zeszłą sobotę.

Link do wydarzenia na grupie

Za informację dziękujemy klubowi Laura Chylice.[/spoiler]

To tylko niektore z wydarzeń na jakie zachęcacie by przybyć. Jeśli wiecie o inicjatywach, które powinny się pojawić za tydzień w czwartek – dołączcie (oczekiwanie na zatwierdzenie trwa nie dłużej niż 10 minut) i… publikujcie.

 

Darek Lipski na podstawie "Wydarzenia i Imprezy sportowe – Powiat Piaseczyński 

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna