Znajdziesz nas na:

Badminton

Badminton:Podsumowanie występów 6.11-13.11 2017

Przez ostatnie dwa weekendzy badmintoniści z klubu Hubertus  Zalesie Górne zaliczyli udane występy na poszczególnych turniejach. Możemy być spokojni o to że po Adamie Szolcu będziemy mieli godnych następców a może i kolejnych dobrych partnerów do debla.

Młode wilki pukają do drzwi.

 W dniach 3-5 listopada Maks Krogulski wywalczył  brązowy medal w grze podwójnej chłopców w parze z Michałem Melaniukiem (UKSB Milenium Warszawa) podczas międzynarodowego turnieju "Puchar Gór Świętokrzyskich" w Suchedniowie. Był to turniej z cyklu Grand Prix Polski w kategorii Junior młodszy i młodzik młodszy.

Natomiast w ostatni weekend Michał Matysiak zaliczył kolejny dobry występ podczas 14-tego Warszawskiego Festiwalu Badmintona!!

Michał potwierdził wysoką formę w grze pojedynczej wygrywając kolejny turniej Grand Prix Polski Juniorów, ponownie nie tracąc nawet seta. W grze mieszanej w parze z Olą Ptak (ABRM Lublin) zdobył medal brązowy. Również medal brązowy w grze podwójnej juniorek dla Doroty MATYSIAK, która grała w parze z Hanią Szymańską (STB Energia Lubliniec). W kategorii młodzików brązowy medał zdobyli Karol KWIATKOWSKI i Mateusz RAWIAK.
 
Po dluższej przerwie w treningach Mateusza, medal naszych młodzików bardzo cieszy, mamy nadzieję, że kontuzje będą nas omijać szerokim łukiem!! Gratulacje!
 
KM/Hubertus, foto Hubertus
 

 

 

 
 

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Badminton