Znajdziesz nas na:

Główna

6 etap Grand Prix za nami.

W ostani weekend miał miejsce  6 etap XIX edycji Grand Prix Piaseczno w tenisie stołowym.  W zawodach liczba zawodników wyniosła 100 osób a gościem specjalnym był Piotr Grudzień multimedalista ostatnich trzech igrzysk paraolipijskich.

 

Na najstarzym turnieju na mazowszu jak co zawody mieliśmy podział na 5 kategorii. Dzieci, juniorzy, kobiety i  open oraz mężczyzn. Najlepszym zawodnikiem w kat, dzieci został Mateusz Sakowicz który zaslużenie wygrał całe zawody. Rywale nie mieli z nim szans. Poniżej najlepsze czwórki w poszczególnych kategorioach:

Dzieci:1. Mateusz Sakowicz, 2. Mateusz Burakowski, 3. Borys Massalski, 4. Aleksander Gajdak         

juniorzy: 1.Adam Plasek, 2. Mikołaj Massalski, 3. Mateusz Prokopek, 4. Michał Matysek      

Kobiety: 1. Alicja Walasek, 2. Oliwia Lamparska 3. Karolina Muszkowska, 4 Weronika Siemińska.

Mężczyźni: 1.Rafał Suszycki, 2. Zenon Jabłoński, 3. Sebastian Rzeszotarski, 4.Reinhold Utri

Open: 1. Przemysław Sałaciński, 2. Damian Selerski, 3. Damian Wasiak, 4. Marcin Łopatowski

 

W trakcie turnieju można było pograć/trenować z paraolompijczykiem Piotrem Grudzień.  Bardzo duża kolejka się ustwiła do niego przez co Piotrek miał cięzki kawałek chleba 🙂  Zaraz potem miało miejsce losowanie koszulki kadry polskiej olimpijskiej i bilety na mecz ćwierćwinałowy pucharu ETTU dzieki upszejmości Bogoria Grodzisk Mazowiecki na ich mecz oraz koszulki klubowe.   

16487437_1307464786014284_5711395577993395369_o[quote cite=”Piotr Grudzień”]Było świetnie! Bardzo mi się podobało.. Dobrze widzieć ze aż tylu młodych zawodników bierze udział w tego typu turniejach. Wiem ze trenerzy tutaj na miejscu wykonują dobra prace trenując aż tylu zawodników. To na pewno fajne uczucie móc pograć troszkę z młodszymi od siebie zawodnikami. Widziałem w nich mnóstwo pozytywnej energii chęci i zapału do grania! Myślę że byli wśród nich także tacy z których w przyszłości kluby będą miały ogromną pociechę. [/quote]

Do tego dorzucamy zapis rozmowy która została wyemitowana w POPradiu podczas Sportowego Przeglądu Tygodnia.

 

Krzysztof Mogilski/fot: Return Piaseczno

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna