Znajdziesz nas na:

Główna

TYLKO U NAS! Mazowieckie PP Kobiet: comeback czeka

O tym informujemy jako pierwsi na mazowszu, o ile nie w kraju – wiemy jak będzie wyglądać tegoroczny układ gier w wojewódzkim odłamie Pucharu Polski piłkarek. Wystąpi 8 zespołów a GOSiRki wszystkie mecze rozegrają na wyjeździe.

 

W tegorocznej edycji "Turnieju tysiaca drużyn" ujżymy przedstawicielki reprezentujących barwy takich ekip jak: Warszawska Akademia Piłkarska (IV liga), Praga Warszawa (I liga), Start Otwock (III liga), KS Raszyn (I liga), Mazovia Grodzisk Mazowiecki (III liga), Czwórka Radom ( I liga), Zamłynie Radom (III liga) i GOSiRki. Biało-Niebieskie w 1/4 finału zmierzą sie z wracającym na mapę piłkarstwa kobiecego radomskim Zamłyniem. Pierwsze spotkania zaplanowano na 7 września. Kolejna faza będzie miała tydzień później, natomiast finał wojewódzkiego Pucharu Polski zaplanowano na 21 października*. Zwyciężczynie zmierzą się z drużyną która wygrała swój odpowiednik w województwie podlaskim.

 

*Wg regulaminu puchar na szczeblu wojewódzkim powinien zostać zakończony do końca września więc sądzimy ze data jest umowna, lub ktoś w MZPN sie pomylił.

 

W przeciwieństwie do zeszłorocznych rozgrywek nie ujrzymy m.in sensacyjnych półfinalistek z zeszłego roku, UKS'u TKM Kąty

 

Poniżej znajdziecie drabinkę

 


Updates every minute – View full tournament

Darek Lipski

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna