Znajdziesz nas na:

Główna

Szanujmy młodzież by mogła nas szanować

Dzięki uprzejmości jednego z naszego czytelników otrzymaliśmy nagranie z relacji wręczanai nagród przez Warszawski Okręgowy Związek Koszykówki który miał miejsce wczoraj na terenie stołecznego Torwaru. Na niej idealnie widać jak potraktowano młodych sportowców. Zacytujemy tylko cały wpis (znajdziecie poniżej) i "delektujmy się" kolejnym sposobem na zabicie ducha sportu wśród młodzieży.

 

[quote cite=”Czytelnik PSNews”]Bardzo proszę o udostępnianie, niech świat zobaczy jaki dorośli działacze mają brak szacunku dla dzieci ciężko pracujących cały rok oraz ich trenerów! Impreza podsumowania sezonu 2015/2016 odbyła na Torwarze pomiędzy kiblem a windą z tłem prądu. Układ artystyczny stanowił Pan pchający wozek z kanapkami w tą i z powrotem 😉 zresztą kanapek nie końca dla dzieci. .. medali dla wszystkich zabrakło, a na wszystkich pucharach, statuetkach i fragmencie medali gratulacje… uwaga ! Za sezon 2014/2015 🙂 Nazwiska dzieci na dyplomach pomylone…. Czy opłaca się walczyć na boisku? Dla siebie tak! Duma, gratulacje i uznanie… to dzieciaki dostają od trenerów i rodziców. Ci, którzy powinni podnieść rangę i sprawić chęć reprezentowania… regionu, kraju niszczą pasje. Trzeba zrobić porządek w Wozkosz.[/quote]

 

Jeszcze na koniec: XXI wiek obfituje w wiele niebezpieczeństw wychowawczych. Co i rusz słychać o przykrych zdarzeniach których autorami są młodzi ludzie (pobicia, używki itp). W jaki sposób mają szanować ludzi którzy wiele przeżyli a zarazem nie budują swego autorytetu i nie dają dobrego przykładu do naśladowania? (DL)

fot. za sxc.hu

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna