Znajdziesz nas na:

Główna

Stawiają na swoich. Łukasz Hass trenerem Korony

Kilka dni temu pisaliśmy o nagłym podjęciu decyzji o rezygnacji z prowadzenie serniorów Korony Góra Kalwaria przez Jacka Kasztankiewicza. Prowadzony przez niego zespół na dobre zakowticzył w strefie spadkowej ligi okręgowej. Ten stan rzeczy ma zmienić Łukasz Hass. Kim on jest?

Pan Łukasz nie wziął się znikąd. Jak można przeczytać w biografii zamieszonej na oficjalnej stronie klubu, w ostatnim czasie prowadził juniorski zespół Korony do lat 17-tu a wcześniej związany był m.in z Górnikiem/Zagłębiem Wałbrzych. Jakie głosy płyną wewnątrz drużyny?

[quote cite=”Zawodnik Korony Góra Kalwaria”]W drużynie czuć powiew optymizmu, na ostatnich treningach frekwencja była dość duża, treningi przypadły chłopakom do gustu, czuć innego ducha w szatni. Jesli to przejdzie na boisko powinniśmy powalczyć do końca[/quote]

 

Aby uwierzyć na własne oczy, radzimy jedno – pojawić się jutro na obiekcie stołecznego Okęcia, gdzie Korona będzie walczyć o kolejne 3 punkty. Start jutro o 11-tej. Jak dojechać? Tu z pomocą przyjdzie zapomniana przez was Mapa Stadionów. (mała wskazówka – szukajcie na mapie 4 ligi).


Darek Lipski

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna