Znajdziesz nas na:

Główna

Roszady w Perle, postawią na swoich

Coraz dziwniejsze wieści do nas splywają w tegorocznej odsłonie letniego okienka transferowego. Kilka dni temu pisaliśmy o zmianie na ławce trenerskiej w Jeziorce Prażmów a teraz dotarła wieść o rezygnacji z prowadzenia najbardziej "utytuowanej" drużyny w Lidze Okręgowej – Perle Złotokłos przez Krystiana Kopeckiego. Swoje stanowisko piastował od kwietnia 2009 roku.

 

Nieoficjalnie się mówi, że takiego kroku z jego strony można byłoby się spodziewać prędzej czy później, uprzedzając pewne fakty (do których realizacji i tak nie dojdzie). Rezygnacja została przyjęta przez zarząd przedwczoraj lecz zostaje w klubie i nadal będzie prowadził łaczony rocznik 2000/2001 który w nadchodzącym sezonie będzie toczył boje w I lidze okręgowej juniorów.

 

Teraz pada pytanie – kto go zastąpi? Wg nas największe szanse na objęcie stanowiska ma – ku sporemu zaskoczeniu jak to przeczytacie – Jacek Rzepliński. 46-letni szkoleniowiec jednej z grup mlodzieżowych w ostatniej dekadzie prowadził m.in Victorię Głosków czy nieistniejęcy już od kilku lat podtarczyński Płomień Kotorydz. Czy te przypuszczenia okażą się trafne? Wieczorem ma zostać podany oficjalny komunikat.

 

Bartosz Wytrych fot. DL

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna