Znajdziesz nas na:

Główna

Relacja z turnieju siatkówki w Górze Kalwarii

Poprzedni weekend stał pod znakiemVII amatorski Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria.

 

W szranki stanęło 8 drużyn, po raz kolejny mogliśmy podziwiać w akcji takie zespoły jak ATS MIX, oraz UKS Budowlani Góra Kalwaria, w roli gospodarza tegorocznych zmagań zapaleńców siatkówki. Drużyny prezentowały ciekawy poziom gry, a duch sportowej rywalizacji i uśmiech udzielały się wszystkim, tworząc przyjazną atmosferę, a co za tym idzie – bardzo miło i zdrowo spędzony weekend .

 

W tegorocznej odsłonie turnieju, nie do zatrzymania była drużyna ATS MIX, która w dniu finałowym nie dała sobie odebrać zwycięstwa w żadnym z meczów, na drugim miejscu znalazła się drużyna „Faworyt Bukmacherów”, a na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy piaseczyńskiego klubu ASTO KZD. Medale, puchary oraz statuetki dla najlepszych zawodników wręczał Prezes UKS Budowlani Henryk Chromiński.

 

Głównym celem turnieju było propagowanie aktywnego trybu spędzania wolnego czasu , a także zarażanie coraz większej ilości osób sympatią do siatkówki, i trzeba przyznać, że został on osiągnięty w stu procentach. Dziękujemy organizatorom, zawodnikom i kibicom, oraz serdecznie zapraszamy do zabawy w kolejnej, ósmej już edycji zawodów, które zaplanowane zostaną w  przyszłym roku.

 

ASTO Piaseczno

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna