Znajdziesz nas na:

Główna

Puchar wójt został w Mysiadle

W niedzielę, 17 kwietnia 2016 roku, w CES w Mysiadle odbył się XVIII Turniej Piłki Siatkowej Młodziczek o Puchar Wójta Gminy Lesznowola. W turnieju wzięło udział sześć klubów. Młodziczki Krótkiej Mysiadło były tego dnia niepokonane i odprawiły z kwitkiem wszystkie swoje przeciwniczki, nie pozostawiając wątpliwości kto przez najbliższy rok będzie królował na naszym terenie. Dziewczęta zagrały wspaniałe zawody, a ręce kibiców same składały się do braw.

Na pierwszy ogień poszła drużyna ASTO Piaseczno. Krótka z początku zagrała bardzo sennie, ale po pierwszym czasie trenerskim ruszyła do ataku i rozgromiła koleżanki z Piaseczna 2:0. Nie pomogła wielka chęć wygrania tego meczu i szczególna motywacja przeciwniczek. No cóż, nie zawsze chcieć znaczy móc:)

W drugim meczu grupowym Krótka pokonała Betę Pionki, również stosunkiem setów 2:0.

Następnie przyszedł czas na półfinał, w którym zmierzyliśmy się z bojowo nastawionym i głodnym sukcesu zespołem UKS Lesznowola. Ten mecz był jednak koncertem w wykonaniu naszych Dziewczyn. Rywalki uległy w dwóch setach (25:10 i 25:14).

W Finale czekała już na nas Beta Błonie. Ten mecz przyjaźni był kontynuacją koncertowej gry naszych zawodniczek, którym na boisku wychodziło dosłownie wszystko, zarówno w ataku jak i w obronie. Po zwycięstwie 2:0 (25:12 i 25:14) nastąpiła eksplozja radości i taniec zwycięstwa. Na koniec nasze Dziewczęta, niczym profesjonalne siatkarki, podziękowały licznie zgromadzonym kibicom za wspaniały doping 🙂


Reasumując, naszemu zespołowi oraz Pani Trener należą się wielkie słowa uznania i podziękowania za wykonaną na treningach pracę.

Tabela końcowa :
1. MUKS Krótka Mysiadło
2. UKS Beta Błonie
3. UKS Lesznowola
4. UKS Beta Pionki
5. GKLS Nadarzyn
6. ASTO Piaseczno

Krótka Mysiadło: Ola Czaplicka,  Nina Janiszowska-Downarowicz, Magda Skonieczna,, Paula Sidor, Julia Zimoch, Maja Kazubek , Marysia Sierszuła, Zuza Bieńko, Natalia Kazubek, Julia Ziółkowska i Zuza Wittke. Trener: Bogusia Kott.


Materiały prasowe Krótka Mysiadło

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna