Znajdziesz nas na:

Główna

Pograli orlikowo.

W Górze Kalwarii miała miejsce pierwsza edycja  ORLIK OPEN CUP.  Komu najlepiej poszło? Która z drużyn podniosłą puchar i otwierała szampany?  Więcej poniżej. 

 

 

 

10 drużyn wystartowało w piłkarskim turnieju GÓRA KALWARIA ORLIK OPEN CUP który rozegrano 24 kwietnia na Orliku w Górze Kalwarii.

W eliminacjach drużyny rywalizowały w 2 grupach gdzie każdy grał z każdym.

Do półfinałów awansowały dwie najlepsze. Od początku turnieju równą wysoka formę prezentowały dwie drużyny : Galeria Jubilerska Warka ( GJ. WARKA) oraz Galacticos Podłęcze. To one właśnie spotkały się w wielkim finale który zgodnie z przypuszczeniami stał na wysokim poziomie i dostarczył kibicom wielu emocji. Na 5 sekund przed końcem meczu to Galacticos prowadzili 1:0 ale wtedy właśnie w zamieszaniu podbramkowym znalazł się Jacek Lep z GJ. Warka i dał swojej drużynie nadzieje na wygranie turnieju. W serii rzutów karnych lepsi o jedna bramkę okazali się zawodnicy Galerii Jubilerskiej.

 

Trzecie miejsce zajęła drużyna Deso Junior Warka która  równie  po zaciętej walce pokonała Petarde Dobiesz.

 

Królem strzelców został Anatolij Titunin z GJ. Warka z 9 golami na koncie, jego kolega Przemysław Grzywacz wybrany został MVP Turnieju a najlepszym bramkarzem Alot Bartek z Galcticos.

 

Turniej zorganizował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii.


OSiR Góra Kalwaria/KM

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna