Znajdziesz nas na:

Amatorskie

Plauarena U-16: Huragan przeszkodził w globalizacji

Od dłuższego czasu mówiło się że pod patronatem Playareny mogą powstać rozgrywki "juniorskie" skierowane tylko i wyłącznie do piłkarzy którzy nie ukończyli 16-tu lat. Tak też się stało. Niżej znajdziecie relację z przebiegu jednego z rozegranych meczy.

Pomimo trudności udało się rozegrać mecz Globali z Huraganami. Gra od początku zapowiadała się na wyrównaną. Po pierszej połowie wynik wynik był na po stronie Globali, 6:4. W drugiej odsłonie spotkania już pierwsza akcja zakończyła się trafieniem a strzelcem był zawodnik Huraganów, Żuchowski.
Minutę potem Śliwierski strzelil bramkę która powiększała przewagę Globali. Dwie minuty potem Waligóra trafił na 8:5. Lokomotywa którą napędzali Globale spowolniła po skutecznej akcji 40 minuci dzięki bramce którą strzelił Jakub Holak. W tym moemncie wydawało się że wszystko już było przesądzone.

W 46 minucie kapitan Huraganów Dominik Szlęzak wykorzystał błąd rywali i zdobył 6 bramkę dla swojej drużyny. W 49 minucie Podkalicki zdobywa 7 bramkę i zmniejsza przewagę jaka mają Globale
Minutę potem Michał Artinjan wykorzystuje błąd Globali i zdobywa gola numer 8 dla drużyny Huraganów. Wynik 9:9 Udało im się ustawić dopiero w 53 minucie meczu a ustanowił go Żuchowski który 4 minuty później zdobył bramkę na 9:10. Globale były w ciężkiej sytuacji. Dopiero w 61 minucie meczu (doliczonego czasu) Paweł Wozniak zdobył bramkę wyrównującą na 10:10. Minutę potem Dominik Szlęzak zdobył swoją drugą bramkę i Huragany miały przewagę jednego gola.

W ostatniej minucie meczu Wójcik strzelił jeszcze 12 gola dla Huraganów i ta akcja zakończyła mecz wynikiem 10:12.

[spoiler title=”Tabela po pierwszej kolejce wygląda następująco:” style=”fancy” icon=”chevron-circle”]

1. GWARDIA 3pkt (12-3)
2. BRANDSONY 3pkt (13-8)
3. Huragany 3pkt (12-10)
4. Globale 0pkt (10-12)
5. Chuderlaki 0pkt (8-13)
6. Inet 0pkt (3-12)
[/spoiler]

 

Paweł Sieradzki

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Amatorskie