Znajdziesz nas na:

A-Klasa

Piłkarskie sparingi – Lato 2017

W skrócie – Kto grał przed sezonem lub dopiero zagra. 

 

AKTUALIZACJA 30.07.2017 GODZ. 23:16

15 lipca

Jeziorka Prażmów – Iglica Warszawa 9:0 (4x Kotański, 2x Fąfara, Ryjak, Maracewicz, Sobociński

KS Konstancin – Polonia Warszawa (CLJ) 2:5. Bramki: Skrzypek, Mikołajczak

Perła Złotokłos – Mazowsze Grójec 0:6 Bramki:

19 lipca

MKS Piaseczno – Huragan Wołomin 1:3. Bramka: Ł. Krupnik

22 lipca

MKS Piaseczno – Korona Ostrołęka 3:1. Bramki: 2x Ł. Krupnik, F. Jadacki

KS Konstancin – FC Lesznowola 11:0 Bramki: 5x Skrzypek, 2x???, Mikołajczak, Styczek, Żygański

Jeziorka Prażmów – Laura Chylice 5:4 Bramki: 2x Kotański, 3x Słomiński- 2x T. Jagiełło, Jamrozik, Krzymiński

Korona Góra Kalwaria – GKS Chynów 1:3 Bramka: Kaczmarski

Perła Złotokłos – KS Raszyn 3:6 Bramki: A. Piotrowski, Iwański, Małuj

Sparta Jazgarzew – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2:2. Bramki: Wojtkielewicz, ???

26 lipca

MKS Piaseczno – Victoria Sulejowek 1:2 Bramka: Witkowski

Korona Góra Kalwaria – MKS II Piaseczno

Perła Złotokłos – Naprzod Brwinów 2:0 Bramki: W. Piotrowski, Arak

27 lipca

Nadstal Krzaki Czaplinkowskie – Wisła Dziecinów

28 lipca

KS Konstancin – KS Raszyn 1:3 Bramka: Barcikowski

29 lipca

MKS Piaseczno – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:1 Bramki: Matulka, Witkowski, Ł. Krupnik

Jeziorka Prażmów – GKS Chynów

Nadstal Krzaki Czaplinkowskie – Mazur II Karczew

Laura Chylice – ???

Perła Złotokłos – Pilica Nowe Miasto nad Pilicą ODWOŁANY

FC Lesznowola – Olimpia Warszawa

Sparta II Jazgarzew – Jedność Żabieniec

MKS II Piaseczno – Korona Góra Kalwaria

30 lipca

KS Konstancin – KS Raszyn

Sparta Jazgarzew – Victoria Sulejówek

1 sierpnia

Nadstal Krzaki Czaplinkowskie – MKS II Piaseczno

2 sierpnia

KS Konstancin – Jedność Żabieniec

4 sierpnia

FC Lesznowola – Jedność Żabieniec

5 sierpnia

MKS Piaseczno – KS Łomianki

Jeziorka Prażmów – Marymont Warszawa

KS Konstancin – Milan Milanówek

Korona Góra Kalwaria – KS Sobienie-Jeziory

Laura Chylice – LKS II Chlebnia

Sparta Jazgarzew – Wilga Garwolin

MKS II Piaseczno – SEMP Ursynów

6 sierpnia

Perła Złotokłos – Escola Varsovia

9 sierpnia

Sparta II Jazgarzew – Walka Kosów

MKS II Piaseczno – Jedność Żabieniec

11 sierpnia

Jeziorka Prażmów – Jedność Żabieniec

MKS II Piaseczno – Bór Regut

12 sierpnia

Korona Góra Kalwaria – Wisła Dziecinów

Nadstal Krzaki Czaplinkowskie – AMT Nowa Wieś

Laura Chylice – Orzeł Baniocha

FC Lesznowola – Okęcie Warszawa

WIESZ O SPARINGU KTÓREGO TU NIE MA? PISZ REDAKCJA@PSNEWS.COM.PL

Facebook

Więcej newsów w kategorii: A-Klasa