Znajdziesz nas na:

A-Klasa

Piłka nożna:Podsumowanie weekendu 5-6.11.2016

 Podsumowując ostatni weekend:  Wszytkie drużyny o nazwie Piaseczno wygrały swoje spotkanie co jest  rzadkością, w  Okręgówce Perła lideruje ale tylko dzieki lepszemu bilansowi,  w A klasie pierwsa szóstka to drużyny piaseczyńsko-konstancińskie.

Madzia Dudek Show!!! (ekstraliga)

Gosirki Piaseczno po jednej porażce i dwóch remisach w końcu udało się zainkasować trzy punkty. Ich rywalki AZS Wrocław mimo tego że doprowadziły do stanu 1;1 karny dla Gosirek wykorzystała Magda Dudek zdobywając druga bramke dla koleżanek w tym meczu. Dzięki temu zwyciestwu  Piaseczno umocniło się na dziesiątej pozycji dającej szanse na utrzymanie sie w ekstralidze. Jedenasty zespół Sztorm Gdańsk ma 7 punktów.   W tabeli prowadzą piłkarki z Medyka Konin, 33 punktów na koncie. 


W pozostałych męskich ekipach; warto  odnotować że pozostałe drużyny o nazwie Piaseczno również wygrały swoje spotkania.  W IV lidze MKS Piaseczno  pokonało na wyjeżdzie Energia Kozienice 2:1,natomiast  rezerwy  A klasowe znokautowały w Nadarzynie tamtejszy GLKS 6:1.  Dzięki temu pierwsza i druga ekipa zajmują kolejno  dziewiąte i szóste miejsce w  swoich rozgrywkach. Innym naszym ekipom w IV lidze już tak dobrze nie poszło. KS Konstancin zgubił kolejne bardzo ważne punkty tym razem remisując z Victorią Sulejówek 1:1, natomiast Sparta przegrała z Błonianką Błonię 1:2. Sparta i Konstancin zajmują  siódme i czternaste miejsce.  W A klasie gr. III Warszawskiej  w pierwszej szóstce możemy ujrzeć  nasze kluby. W A klasie liderem są rezerwy Sparty Jazgarzew z 28 pkt na koncie. Spartanie wygrali  z KS Raszyn 7:4 .Wicelider KS II Konstancin  dzieki zwycięstwu z AMT Nowa Wieś 4:2 ma o jedno oczko mniej. Na czwartej pozycji  jest Jedność Żabieniec, gdzie piłkarze z  obiektu przy ul Leśnej zremisowali z Ursusem II Warszawa 1:1, zaraz za nią  Laura Chylice (1:2 w plecy), a na szóstym wspomniani biało-niebiescy.  Warto też odnotować że liderem w okręgówce jest drużyna być może niedoceniania przez  włodarzy. Mowa o Perłe Złotokłos, która zainkasowała trzy punkty z Przyszłościa Włochy ( 2:1), i ma 34 punkty.  Lesznowola przegrała 0:4 na wyjeździe i zajmuje 14 pozycje z trzynastoma punktami na koncie. 

 

Krzysztof Mogilski, fot. wlasne

 

Facebook

Więcej newsów w kategorii: A-Klasa