Znajdziesz nas na:

Główna

Okręgowy Puchar Polski – nie pomarzną

Mamy dobre wieści dla ceniących sobie zdecydowanie cieplejsze temperatury niż oferowane na przełomie listopada i grudnia a zarazem złe dla tych którzy rozplanowali sobie wtedy czas by spędzić go na stadionach piłkarskich – trzeba je zmienić. Dlaczego?

 

Na przełomie 26 i 27 listopada oraz 3 grudnia miały się rozstrzygać losy która z wymienionych drużyn: MKS Piaseczno, Sparta Jazgarzew lub stołeczne Grom i Hutnik podniesie trofeum za zwycięstwo w Okręgowym Pucharze Polski. Tak się jednak nie stanie.

 

Władze Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej doszli do wniosku, że skoro wymieniona wyżej czwórka awansowała do wojewodzkiej edycji "Turnieju tysiąca drużyn" to nie ma potrzeby grania dalej i… na konta każdego zespołu wpłynęło po 1000 złotych. Jak to mówi klasyka – byle do wiosny.

 

Czy uważacie że bezsensem jest granie tak późno? A może decyzja MZPN'u była niewłaściwa? O 19-tej ruszamy w 2-godzinną podróż wokół aktualnych w ostatnim czasie tematów. Wtedy też otwieramy nasza linię telefoniczną. Będziemy dostępni pod numerem 22 427 82 72

 

DL

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna