Znajdziesz nas na:

Główna

Karty (nie do końca) odsłonięte

Przełom sierpnia i września – czas gdy wreszcie wiadomo co będzie się dziać na naszych parkietach siatkarskich przez resztę roku. Jak rozłożono tym razem?

 

Ujrzeć będzie mozna na kilku szczeblach rozwoju zawodników i zawodniczki: Krótkiej Mysiadło, ASTO Piaseczno, nieznane są jeszcze decyzje odnośnie SPS-u Konstancin. Dlaczego? Opis na dole.

 

Młodziczki: W tej grupie wiekowej ujrzymy dwa zespoły "Krótkiej" i jeden piaseczyńskiej ekipy

Kadetki: Tu natomiast sytuacja zgoła na odwrót

Juniorki: Tylko podpieczne rodem z parkietu przy Szkolnej 14 w Piasecznie

 

Osobny akapit dla "dorosłej" siatkówki się należy. W III lidze seniorek będzie można zobaczyć w akcji przynajmniej obrończynie trofeum z Mysiadła oraz debiutantki z ASTO. natomiast wśród panów ujrzymy w IV lidze co najmniej jeden zespół, chodzi o Akademię Siatkówki Tadeusza Ordyłowskiego.

 

Co z SPS-em Konstancin? Tu jest dość skomplikowana sytuacja. Jak mówili nam przedstawiciele klubu, wszystko jest zależne od ostatecznego składu drużyn zarówno w seniorkach jak i seniorach. Na cwilę obecną do rozgrywek kobiecych zgłosiło się 8 ekip, natomiast u panów 3.5 razy więcej. Jeśli wlodarze Mazowiecko-Warszawskiego Związki Piłki Siatkowej ustalą, że powstaną tylko 2 grupy IV ligi – trzeba będzie wybierać między drużynami. W przypadku podziału na 3 – wtedy zielono-czarne trykoty przywdzieją przedstawiciele obu płci.

 

Darek Lipski fot. Ania Karim

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna