Znajdziesz nas na:

Główna

Jak wracać do domu z meczu? Na pewno nie tak

Co to za widowisko sportowe, które nie mogłoby się odbyć bez kibiców? Żadne. Jednak co dzieje się po nim to zupełnie inna sprawa. Ostatniego dnia kwietnia jazgarzewska Sparta zremisowała ze stołecznym Hutnikiem 0:0. Do Wólki Kozodawskiej przybyło kilkunastu fanów ekipy z Bielan. Powrót do Warszawy dla części z tej grupy nieco się przedłużył.

A to za sprawą pewnego postoju. W oczekianiu na autobus goście postanowili udać się na "zakupy". W pewnym momencie obsługa sklepu znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKP zaalrmowała odpowiednie slużby o incydencie. Wówczas w trybie nagłym zjechało się kilka służbowych aut należących do Komendy Powiatowej Policji. Efekty?

 

[quote cite=”Komisarz Jarosław Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie dla PSNews”]Interwencja miała miejsce o godzinie 13.40 grupa 12 mężczyzn – kibiców jednej z warszawskich drużyn podczas "wizyty" w sklepie najprawdopodobniej dokonała kradzieży. na miejsce oficer dyżurny wysłał znajdujące się na mieście załogi (5 radiowozów). Funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn którzy podjęli próbę ucieczki. Odzyskano skradzione rzeczy. Ustalono sprawcę kradzieży którym okazał się 34-letni mieszkaniec Warszawy. (pomógł monitoring, który został sprawdzony przez jednego z policjantów. Zakończyło się to przyjęciem mandatu za 300 złotych. Kolejne dwie osoby również zostały ukarane mandatami karnymi po 100 zŁ. [/quote]

Sama informacja w archiwach leżała u nas od ponad tygodnia, czekaliśmy tylko na szczegóły zajścia.


Bartosz Wytrych fot. za Taxi Driver Piaseczno

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna