Znajdziesz nas na:

Główna

Turniejowa końcówka czerwca!

No to się porobiło. Tak narzekano na brak organizacji amatorskich turniejów piłkarskich a tu nagle okazuje się że jest trochę do wyboru. Przyjrzymy się tu dwóm których data została ogłoszona na 28 czerwca.

 

 

Wcześniej została ogłoszona druga edycja turnieju oganizowanego w ramach akcji charytatywnej "Równy Start". Celem nadrzędmyn jest zbiórka pieniędzy które zostaną na wyprawkę szkolną dla dzieci z mniej zamożnych rodzin . Jak wyglądały premierowe zawody rok temu?

[quote cite=”Wspomnienia autora”]5 lipca, "orlik" przy Chyliczkowskiej w Piasecznie. Zebrało się 6 drużyn, Grano po nie pamiętam ile. Najbardziej w oczy rzucał się chaos, momentami mieszanie składów. Teraz mam nadzieję że nie będzie dochodzić do podobnego rodzaju sytuacji i turniej będzie mniej kameralny. [/quote]

 

Miejsce? To samo. Lecz większy rozmach. Przewidziano 16 drużyn przy czym zajętych jest 14 (stan na 10 czerwca godz. 21:40). Gra się będzie toczyć w godzinach 10-19, na ekipy które wdrapią się na podium oczekiwać będą pamiątkowe puchary. Wpisowe? Datek w przedziale 5-10 złotych od osoby który wyląduje w puszce która będzie ustawiona na terenie obiektu.

 

Co ciekawe, właśnie od tego turnieju zaczęła funkcjonować sekcja piłkarska złożona z obecnych i byłych redaktorów PSNews i ich znajomych a podczas rozgrywek będzie można ujrzeć w akcji nie tylko nas, ale także stworzoną na tę okazję drużynę właściciela serwisu – Sportowych Mediów Lokalnych. Wszelkie informacje są dostępne tutaj.

 

Zawody są okraszone znakiem jakości Sportowej Wizji Informacji.

 

Drugą z imprez tego typu będzie "PrażmoKozak Cup" Jak zapowiadają go organizatorzy, czyli zarządzający KS Jeziorka Michalczyk Stal-Pact Prażmów?

Gorąco zapraszamy na drugą edycję turnieju ! Macie czas zgłaszać swoje paczki do 26.06 (piątek). Zainteresowanie jest duże, a zagra Nas maksymalnie 16 drużyn więc spieszcie się. Zgłoszenia ślijcie na prazmokozakcup@gmail.com

 

Namiary na turniej? Nic trudnego.


Darek Lipski/Jeziorka Prażmów

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna