Znajdziesz nas na:

A-Klasa

Puchar Polski 2015/16 czas zacząć.

26 sierpnia rusza 1 runda Pucharu Polski 2015/16 w którym  będziemy mogli oglądać potyczki naszych drużyn. Dla wielu ekip będzie to dobre przetarcie przed następnymi meczami ligowymi oraz  kolejne szanse do zgrywania się zawodników którzy  od niedawna są w klubie lub wracają do formy.

W pierwszej rundzie zagrają drużyny z najniższych lig  na Mazowszu to jest A i B klasa.  Naszą uwagę powinniśmy zwrócić na trzy pary meczowe, ponieważ będziemy  świadkami ciekawego pojedynku derbowego  pomiędzy UKS-em Tarczyn a KS-em II Konstancin.  W pozostałych parach Walka kosów spróbuje przechytrzyć  u siebie Orzeł Kampinos natomiast Nadstal Krzaki Czaplinowskie czeka wyjazd do Wólki Mładzkiej.  Wygrana drużyna  meczu  derbowego  zagra w drugiej rundzie z MKS-em Piaseczno. Jeśli pozostałe drużyny   również osiągną korzystny wynik zagrają: Walka z Milanem Milanówkiem oraz Nadstal z Laurą Chylice.  W pierwszej wymienionej parze trudno jest wskazać faworyta, ponieważ nie wiadomo kogo wystawi sztab szkoleniowy  KS-u. Jeśli będą tam zawodnicy na poziomie A klasowym wtedy sprawa wyniku będzie otwarta. Natomiast jeśli będą jakieś  wzmocnienia z pierwszej drużyny IV ligowej wtedy faworytem będzie z pewnością Konstancin.  Co do pozostałych meczów sprawa końcowego rezultatu jest otwarta. 

 

W drugiej rundzie  drużyny które wygrają swoje pojedynki w pierwszym meczu, w dalszej fazie będą się mierzyły z okręgówką. A w niej jest wiele naszych drużyn. Oprócz  MKS-u Piaseczno, oraz Laury Chylice swój udział zgłosiły ekipy: FC Lesznowola, Korona Góra Kalwaria, oraz Perła Złotokłos.

 

Perła zmierzy się z fenomenem poprzedniego sezonu Sempem Ursynów. Natomiast  Góra Kalwaria i Lesznowola będą czekali na zwycięzców dwóch par. Korona: Mazur II Karczew/Wisła Maciejowice oraz Lesznowola: FC II Płochocin/Mszczonowianka II Mszczonów.

 

Runda III z udziałem IV ligowców zostanie ustalona 16.09.2015 roku o 16:30.   No będzie co oglądać…

 

 

 

Pary meczowe naszych drużyn:

Runda 1 (26 sierpnia godz. 17)

 

PARA 18: UKS Tarczyn – KS II Konstancin

Para 26: Walka kosów – Orzeł kampinos

Para 30: Vulcan II wólka mładzka – Nadstal Krzaki Czaplinowskie.

 

Runda 2 (9 września godz. 16:30)

 

Para 43: FC II Płochocin/Mszczonowianka II Mszczonów – FC Lesznowola

Para 48: tarczyn/konstancin II – Piaseczno

Para 52: Mazur II Karczew/Wisła Maciejowice – Korona GK

Para 56: Walka/Orzeł Kampinos – Milan Milanówek

Para 60: Vulcan II Wólka Młądzka/Nadstal – Laura Chylice

Para 61: Perła Złotokłos – SEMP Ursynów.

 

 

Krzysztof Mogilski, fot.DL

Facebook

Więcej newsów w kategorii: A-Klasa