Znajdziesz nas na:

Główna

III Edycja Piaseczyńskiej Piątki tuż tuż…

 Nie tak dawno  mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Mili Kontytucyjnej w Piasecznie  lub dopingować zawodników, a 30 maja będziemy świadkami kolejnej już  III edycji imprezy biegowej pt:  „Piaseczyńska Piątka” organizowanej przez  stowarzyszenie Kondycja.  W tym dniu nie powinno zabraknąć żadnego  biegacza amatora czy zawodowca. 

 

W imieniu   organizatorów zapraszamy wszystkich serdecznie na ten jakże piękny dzień  miłośników  lekkoatletyki  i nie tylko.

Wzorem lat poprzednich hasłem tegorocznej imprezy jest „Uzależnieni od Biegania”. Głównym punktem imprezy będzie bieg główny  na 5 km. Trasa będzie przebiegała tak samo jak co roku, zawodnicy będą  mieli już na starcie pod górkę , bo pobiegną ulicami:  Aleją kalin poprzez wiadukt, potem nad torami do zalesia Dolnego- pętla alei kasztanów-orzechowa-modrzewiowa-aleja brzóz i aleja kalin- meta na stadionie przy ul. 1 maja.  Wszyscy którzy dobiegną do mety dostaną pamiątkowe medale, bo  nie ważny tutaj jest wynik a samo uczestnictwo w zawodach. Zawody cieszą się coraz większą popularnością.   Wszystkich sympatyków lekkiej atletyk i nie tylko zapraszamy do zapisów: pod ten adres:

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=1724.  Więcej szczegółów ile wynosi opłata startowa znajdziecie  tutaj: http://www.kondycja.com.pl/wp-content/uploads/2015/04/TUTAJ-REGULAMIN-IMPREZY-PIASECZY%C5%83SKA-PI%C4%84TKA.pdf

 

Program:
Zapisy do biegu głównego 5 km i wydawanie pakietów:
29.05.2015 r. godz. 14.00 – 20.00 – Decathlon Piaseczno
30.05.2015 r. godz. 15:30 – 17:30 – Stadion Miejski Piaseczno
Starty w dniu imprezy:
17:00 – Bieg krasnali 200 m
17:15 – Bieg rodzinny 1 km
17:45 – Wspólna rozgrzewka
18:00 – Start biegu głównego 5 km
19:30 – Wręczenie nagród
20:00 – Wspólne biesiadowanie
21:00 – Zakończenie imprezy

 

Wiesław Paradowski  szef zawodów: Impreza ma na celu propagowanie biegania jako podstawowej formy ruchu, promocję Piaseczna i integrację środowiska biegowego, a w szczególności zapobieganie patologiom społecznym i uzależnieniom wśród dzieci i młodzieży. Zapraszam wszystkich serdecznie!!!
 

Wydarzenie dofinansowuje Gmina Piaseczno.

 

Tekst: Krzysztof  Mogilski. foto: Darek Lipski

 

  

 

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna