Znajdziesz nas na:

Główna

Turniej kadetek z Mysiadła jednak się odbędzie (Aktualizacja).

Jedno z nowopowstałych na terenie Lesznowoli stowarzyszeń wraz z "Krótka" Mysiadło  chcą zorganizować turniej siatkarski kadetek, który miałby trwać w dniach 23-25 maja. Niefortunnie się złożył termin z zaplanowanymi na ostatni z chwilę temu wymienionych dni, gdyż mają się odbywać również wybory do Parlamentu Europejskiego.

 

Nie bez znaczenia jest fakt, że termin turnieju został ustanowiony w dzień tegorocznych wyborów do  europarlamentu.  Przez to mogą być problemy ze zgodą na ten dzień i może zjawić się taka taka możliwość, że trzeba będzie przenieść na przyszły tydzień, chociaż jak twierdzi jeden z organizatorów nie było by żadnych problemów bo można by to było wydzielić w ten sposób żeby sobie nie przeszkadzać. Niestety jednak są problemy ponieważ od ponad 14 dni wspomniane stowarzyszenie i klub nie mogą się doprosić o zgodę a czas bardzo nagli. Jeszcze w marcu klub wystąpił do Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych w Lesznowoli o wynajem hali sportowej.  Jak tłumaczą sami organizatorzy trzeba to zrobić jak najszybciej ze względu na sponsorów oraz ze względu na umówione  terminy z klubami żeby mogły do  Mysiadła przyjechać. Jeden z naszych redaktorów skontaktował się z jednym z przedstawicieli ZOPO (zarządcą CEiS-u), który powiedział, że władze powinny odpowiedzieć  w najbliższym czasie.

Informacja z dnia  8.04.2014 r.  godz. 14:45.

 Jest już odpowiedź od gminy Lesznowoli. Nie ma zgody na  zorganizowanie turnieju w dniach 23-25 maja.  Za to będzie można przenieść turniej na nastepny tydzień, to jest 30.05-1.06.  A więć jednak turniej kadetek w siatkówce w Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle odbędzie się. Wyglądo na to że turniej kadetek zostanie uratowany i  odbędzie się tydzień później. 


Krzysiek Mogilski fot. SS

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna