Znajdziesz nas na:

Główna

NAJ… 2014 roku: Bomba w górę

Wiemy, że jeździectwo na naszym terenie jest uprawiane mocno rekreacyjnie gdyż na terenie powiatu Piaseczyńskiego jest zaledwie kilka szkółek jazdy konnej, ale to nie będzie przedmiotem tego newsa. Oficjalnie rozpoczynamy fazę oddawania głosów w plebiscycie serwisu Piaseczno Sport News na najlepsze wg was postaci związych ze sportem w naszym regionie i nie tylko. 

 

List jest dziewięć. W tym roku (poza jedną kategorią) będzie można głosować wysyłając sms-y na numer 503 49 02 63 (sieć Orange, stawka wg. opłat operatora komórkowego, nie próbujcie dzwonić) a treści można znaleźć poniżej:

 

[spoiler title=”Piłkarz/Piłkarka roku” style=”fancy” icon=”arrow-circle-2″]

– Emil Wrażeń (Sparta Jazgarzew) PLEB.PIL.01

– Cezary Kur (Perła Złotokłos) PLEB.PIL.02

– Daniel Sołek (Walka Kosów) PLEB.PIL.03

– Mariusz Arak (MKS Piaseczno) PLEB.PIL.04

– Linda Dudek (GOSiRki Piaseczno) PLEB.PIL.05

– Łukasz Kopczyński (Laura Chylice) PLEB.PIL.06

– Łukasz Matulka II (Jedność Żabieniec) PLEB.PIL.07

– Michał Sodel (KS Konstancin) PLEB.PIL.08

– Mariusz Skalski (FC Lesznowola) PLEB.PIL.09

– Michał Woźniak (Jeziorka Prażmów) PLEB.PIL.10[/spoiler]

[spoiler title=”Sportowiec roku” style=”fancy” icon=”arrow-circle-2″]

– Mariusz Niziołek (Kick-boxing, X-Fight Piaseczno) PLEB.SPO.01

– Adrianna Poręcka (Taniec Sportowy, Grawitacja Piaseczno) PLEB.SPO.02

– Krzysztof Wasiewicz (Lekka Atletyka, Stowarzyszenie Kondycja) PLEB.SPO.03

– Arkadiusz Łęczycki (Koszykówka, KS Piaseczno) PLEB.SPO.04

– Katarzyna Orłowicz (Siatkówka, Krótka Mysiadło) PLEB.SPO.05

– Adam Szolc (Badminton, Hubertus Zalesie Górne) PLEB.SPO.06

– Maciej Chojnicki (Tenis Stołowy, Return Piaseczno) PLEB.SPO.07

– Artur Nogal (Łyżwiarstwo Szybkie) PLEB.SPO,08

– Mateusz Szewczyk (Boks, X-Fight Piaseczno) PLEB.SPO.09

– Patrycja Lewandowska (Karate, UKS Bushi) PLEB.SPO.10[/spoiler]

[spoiler title=”Drużyna roku” style=”fancy” icon=”arrow-circle-2″]

– MKS Piaseczno (Piłka Nożna) PLEB.DRU.01

– GRW SKILLS 2 (Taniec Sportowy) PLEB.DRU.02 

– Krótka Mysiadło (Siatkówka) PLEB.DRU.03

– IKS Konstancin (Koszykówka na wózkach) PLEB.DRU.04

– Sparta Jazgarzew (Piłka Nożna) PLEB.DRU.05

– KS Konstancin (Piłka Nożna) PLEB.DRU.06

– Return Piaseczno (Tenis Stołowy) PLEB.DRU.07

– Hubertus Zalesie Górne (Badminton) PLEB.DRU.08

– Dazar Olympic Piaseczno (Kolarstwo) PLEB.DRU.09[/spoiler]

[spoiler title=”Szkoleniowiec roku” style=”fancy” icon=”arrow-circle-2″]

– Krystian Kopecki (Perła Złotokłos, Piłka Nożna) PLEB.TRE.01

– Daniel Barcicki (dawniej Laura Chylice, obecnie MKS Piaseczno'03, Piłka Nożna) PLEB.TRE.02

– Mateusz Strzeżek (Grawitacja, Taniec Sportowy) PLEB.TRE.03

– Tadeusz Ordyłowski (do niedawna Krótka Mysiadło, Siatkówka) PLEB.TRE.04

– Maciej Wesołowski (KS Konstancin, Piłka Nożna) PLEB.TRE.05

– Piotr Stefanowski (do niedawna FC Lesznowola, Piłka Nożna) PLEB.TRE.06

– Wojciech Makowski (IKS Konstancin do niedawna KS Piaseczno, Koszykówka) PLEB.TRE.07

– Marcin Pałuba (X-Fight Piaseczno, Sporty Walki) PLEB.TRE.08

– Krzysztof Kłobuchowski (MUKS Piaseczno, Koszykówka) PLEB.TRE.09

– Dawid Langowski (Victoria Piaseczno, Piłka Ręczna) PLEB.TRE.10[/spoiler]

[spoiler title=”Działacz roku” style=”fancy” icon=”arrow-circle-2″]

– Rafał Tchórzewski (Perła Złotokłos, Piłka Nożna) PLEB.DZI.01

– Paweł Sawa (Jedność Żabieniec, Piłka Nożna) PLEB.DZI.02

– Artur Maicki (MKS Piaseczno, Piłka Nożna) PLEB.DZI.03

– Jacek Krupnik (MKS Piaseczno, Piłka Nożna) PLEB.DZI.04

– Paweł Tomaszewski (LUKS Trójka Piaseczno, Kolarstwo) PLEB.DZI.05

– Piotr Bąkowski (Organizacja UFR, Kick-Boxing) PLEB.DZI.06

– Wiesław Paradowski (Stowarzyszenie Kondycja, Lekka Atletyka) PLEB.DZI.07

– Marek Frącz (Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie) PLEB.DZI.08

– Marcin Matyjasiak (Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie) PLEB.DZI.09

– Maciej Gładysz (MUKS Piaseczno, Koszykówka) PLEB.DZI.10[/spoiler]

[spoiler title=”Wydarzenie I półrocza” style=”fancy” icon=”arrow-circle-2″]

– Występ Artura Nogala na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi PLEB.1POL.01

– 3 miejsce IKS-u Konstancin na Eurolidze w Austrii PLEB.1POL.02

– Reaktywacja kolarskiego cyklu Grand Prix Piaseczna po 9 latach PLEB.1POL.03

– Garmin Iron Triathlon PLEB.1POL.04

– zwycięstwo Sparty Jazgarzew w Wojewódzkim Pucharze Polski PLEB.POL.05

– Spektakularne baraże KS'u Konstancin PLEB.1POL.06[/spoiler]

[spoiler title=”Wydarzenie II półrocza” style=”fancy” icon=”arrow-circle-2″]

– Dalsze podboje pucharowe Sparty Jazgarzew PLEB.2POL.01

– Powstanie ligi PlayArena w Piasecznie PLEB.2POL.02

– VI edycja biegu Frog Race PLEB.2POL.03

– XII edycja Memoriału im. Wiesława Gawłowskiego PLEB.2POL.04

– Upadek koszykarskiego KS'u Piaseczno PLEB.2POL.05

– Międzynarodowa edycja zawodów Mazovia Cup PLEB.2POL.06

– Premierowy Cross Mikołajkowy PLEB.2POL.07[/spoiler]

[spoiler title=”Artykuł roku na PSNews” style=”fancy” icon=”arrow-circle-2″]

GP Piaseczna: Co w rodzinie to nie zginie (autor: Krzysztof Mogilski) PLEB.ART.01

LO: Widzieli KS'u Cień (autor: Tomek Grabowicz) PLEB.ART.02

OPP: Vulcan wybucha i gra dalej (autor: Patryk Dudzicki) PLEB.ART.03

3 liga: Coraz mniej rezerwy w rezerwach (autor: Rafał Osełka) PLEB.ART.04

Niedziela z Oborach: podwójna wygrana (autor: Kamil Baran) PLEB.ART.05

PSRaport: Młodzież nie ma gdzie trenować (autor: Darek Lipski) PLEB.ART.06[/spoiler]

 

Czas na głosowanie mija 1 stycznia o 23:59. Z każdego numeru telefonu można zagłosować tylko na jedną pozycję w każdej kategorii (będziemy skrupulatnie sprawdzać każdą wiadomość). Na kategorię "Foto Roku" możecie zagłosować TUTAJ.

 

AKTUALIZACJA 20.12 GODZ. 18:21 Od teraz udostępniamy wam również zdecydowanie łatwiejszy sposób głosowania, znajdziecie go poniżej.

 

Ładowanie…


Fot. Przemek Kośmider/Regiowyniki.pl

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna