Znajdziesz nas na:

Główna

Młodzi podjęli rękawice (i pianki)

Pod koniec zeszłego tygodnia odbył się turniej kickboxerski, przeznaczony dla uczestników w wieku od 6-ciu do 15 lat. Otwarte Mistrzostwa Piaseczna Kadetów w Kickboxingu zgromadziły 243 startujących, z 13 klubów z centralnej Polski. Najmłodsi walczyli w pełni bezpiecznych kaskach z szybkami, a ich bronią były piankowe pałki. Emocje sięgały zenitu, zarówno w rywalizacji indywidualnej – jak i "drużynówce".  

 

Kadeci, podzieleni na kategorie "młodszy" i "starszy", najpierw rywalizowali w formule Pointfighting, następnie Light-Contact. To planszowe odmiany kickboxingu, które wymagają techniki i doskonałego przygotowania kondycyjnego – czym błysnęło wielu startujących. W załączniku pełna lista medalistów, według komunikatu końcowego zawodów.

 

Na hali zawody oglądało okołu dwustu widzów (rodziców, kibiców kickboxingu oraz uczestników sportowych atrakcji ośrodka GOSiR Piaseczno), a przed ekranami na żywo turniej śledziło około 500 widzów.

 

Komplet wyników można obejrzeć poniżej.

[document url=”http://http://psnews.com.pl//wp-content/uploads/2014/03/komunikat-koncowy-piaseczno.pdf” width=”400″ height=”400″]


DL/inf. prasowa fot. Darek Nowak

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna