Znajdziesz nas na:

Główna

Miesiąc do Frog Race’a

Równo 30 dni na zapisanie się do biegów z corocznej serii "Frog Race" mają czas ci, którzy chcieliby się zmierzyć na trasie w okolicach "Zimych Dołów". Lista coraz bardziej się zapełnia, dotychczas zarejestrowanych zostało 323-ech śmiałkow z całego kraju.

 

 

W tej grupie można znaleźć m.in wychowankę koszykarskiej sekcji KS'u Piaseczno, Katarzynę Agnieszczak, trójkę Kick-boxerów z kuźnii talentów X-Fight Piaseczno z Mariuszem Niziołkiem na czele czy przedstawicieli osławionej grupy "Spartanie Dzieciom" której cechą rozpoznawalną to stroje których oryginały można oglądać tylko w muzeach i podręcznikach do nauki historii.

 

W trakcie tej imprezy zapewne każdy znajdzie dla siebie odpowiedni dystans. Dzieci będą mogły pobiec na dystansach od 100 m w przypadku przedszkolaków, aż po młodzież, która spróbuje swych sił na dystansie 1000 m. Bieg główny odbędzie się na dystansie 5 oraz 10 km. Rozegrana zostanie także rywalizacja w konkurencji Nordic Walking na dystansie 5 km. Trasa ma charakter przełajowy i wiedzie duktami leśnymi na terenie urokliwego Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Start i meta zorganizowane będą w obiekcie Zimne Doły (pomiędzy Żabieńcem a Zalesiem Górnym).

Jak zwykle organizatorzy oferują wiele atrakcji: numer wraz z elektronicznym chipem do pomiaru czasu, koszulkę techniczną (termo aktywną) z logo imprezy, a po ukończeniu biegów pyszny posiłek regeneracyjny i standardową ekologiczną niespodziankę. Dodatkowym atutem Frog Race’u jest niezapomniana piknikowa atmosfera przy, miejmy nadzieję, pięknej pogodzie na łonie wyjątkowej natury.


DL/inf. prasowa fot za KM

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna