Znajdziesz nas na:

Główna

W zdrowym ciele zdrowy duch.

Zapraszamy na otwarte treningi Boot Camp organizowane od 27 czerwca do 28 lipca 2013 roku, we czwartki w godz. 18:30-20:30 oraz w niedziele w godz. 12:30-14:30. Boot camp to trening funkcjonalny na świezym powietrzu. Stajesz się częścią zespołu, który Cię wspiera i motywuje. Dzięki temu szybciej osiągniesz swój cel i świetnie spędzisz wolny czas!

Rodzaj zajęć:

 

TRXSystem lin TRX jest rewolucyjną metodą wykonywania ćwiczeń wykorzystującą obciążenie własnego ciała. Pozwala bezpiecznie wykonywać setki różnorodnych treningów, które budują siłę, elastyczność, równowagę, mobilność a także skutecznie zapobiegają urazom, dzięki możliwości samodzielnego wyboru poziomu trudności dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego ćwiczącego.

 

Fitness –  to dynamiczny stan poszukiwań dobrego samopoczucia w połączeniu z dążeniem do osiągnięcia maksymalnej sprawności fizycznej – poprzez różnorodne formy ruchowe dostosowane do możliwości, gustu, oczekiwań ćwiczącego, która tym samym bierze znaczną odpowiedzialność za funkcjonalne doskonalenie własnego organizmu. Aktywni mieszkańcy Piaseczna i okolic mają szeroką gamę zajęć do wyboru – od wzmacniających po rozluźniające i rozciągające.

 

Crossfit – to trening, który skierowany jest do każdego, zarówno do amatorów sportów, chcących tylko zrzucić zbędne kilogramy, jak i dla tych, którym sportowy styl życia pozwala nie tylko dbać o figurę, ale wpływa na sposób spędzania wolnego czasu. Crossfit jest uniwersalnym programem, odpowiedni dla każdego, niezależnie od poziomu sprawności i doświadczenia. Podczas treningu samodzielne dopasowujemy go naszych możliwości poprzez modyfikacje czasu wykonania ćwiczenia, ilości powtórzeń, intensywności itp.

 

Dance – zajęcia polegają na wykorzystaniu w układach choreograficznych elementów tańca (hip hop, jazz, salsa, latino itp.). Poprawiają koordynację ruchową, wytrzymałość oraz wyczucie rytmu. Adresowane są do osób kochających taniec i muzykę. Zalecane dla osób zestresowanych, pragnących znaleźć ujście dla nagromadzonej w ciągu dnia energii jak i dla wszystkich innych pragnących zadbać o kondycję oraz chcących spalić nadmiar kalorii. 

 

 

 

Każde z powyższych zajęć będzie podzielone na:

 

Wstęp – rozgrzewka

Rozwinięcie – część główna zajęć

Zakończenie – relaks, rozciąganie

 

Sprzęt:

Do każdego rodzaju zajęć sprzęt będzie dostosowywany zgodnie z programem imprezy.

 

Tworzymy miejsce, gdzie KULTURA FIZYCZNA łączy!

 

– tworząc atrakcyjną ofertę edukacji sportowej

– prezentując nowoczesne formy aktywności fizycznej

– promując zdrowy tryb życia

– budując program twórczego spędzania wolnego czasu – odpowiadając na potrzeby środowiska lokalnego

– współpracując przy tworzeniu oferty kulturalnej i sportowej ze społecznością lokalną

Wszystkie oferty warsztatowe i programowe są wynikiem konsultacji społecznych przeprowadzanych od listopada 2012 roku w Piasecznie i okolicach. Na podstawie rozmów z mieszkańcami oraz własnego doświadczenia budujemy od początku instytucję, która z jednej strony ma służyć gminie Piaseczno, z drugiej mieć charakter kulturotwórczy, jak również organizowanie treningów, imprez i konkursów sportowych, jak również organizację wyjazdów i obozów sportowych.

Działania edukacyjne mają swoją kontynuację w prezentacjach tego, co najciekawsze we współczesnej kulturze fizycznej.

Stowarzyszenie Fabryka Sportu, zapewnia sprzęt treningowy.

 

Zajęcia dofinansowane są przez Gminę Piaseczno.

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna