Znajdziesz nas na:

Główna

UFR z sukcesami na Kosa Cup w Pradze

Sportowa przygoda w Pradze zwieńczona została ogromnym sukcesem! Kadra Powiatu Piaseczyńskiego oraz Kadra Polski UFR na turnieju kickboxingu "Kosa Cup" 2013 w dniach 12-13 października zajęła prestiżowe miejsca i zdobyła puchary, medale, dyplomy.

 

Atmosfera turnieju przypominała największe amerykańskie zawody US Open, które odbywają się w znanych hotelach i kasynach. W Pradze halę sportową zastąpiło wielokondygnacyjne kino. Ponad 40 Polaków wystartowało pod hasłem kampanii „Łączy nas sport – nie narkotyki” prowadzonej przez Fundację Sport Active oraz Runda Zero Promotion.

 

Patronem wyjazdu był Starosta Powiatu Piaseczyńskiego Jan Adam Dąbek a głównym partnerem Caritas Diecezji Ełckiej. Bez wsparcia m.in Banku Spółdzielczego w Lesznowoli te sukcesy byłyby niemożliwe. Dowodem na to było zwycięstwo Karoliny Zielińskiej w kategorii do 60 kg. "Na co dzień staramy się zachęcać kobiety by przełamywać stereotypy. Sztuki walki to nie tylko sport dla mężczyzn, ale również dla kobiet, co udowodniła Karolina Zielińska zdobywając puchar za pierwsze miejsce" – mówią organizatorzy wyjazdu Piotr Bąkowski (prezes federacji UFR), Łukasz Makarewicz (trener Kadry Polski UFR) oraz Paweł Dziekanowski (manager Kadry Powiatu Piaseczyńskiego UFR).

 

Najlepsze pozycje kadry Powiatu Piaseczyńskiego
Piotr Bąkowski – I miejsce -80kg
Karolina Zielińska – I miejsce -60kg
Piotr Maciejewski – II miejsce -70kg
Łukasz Bieniecki – III miejsce -70kg


DL/UFR fot. Runda Zero Promotion

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna